999 rezultate për

belgu

Vertonghen dëmtoi keq Firminhon, në Liverpool kërkojnë dënim për belgun Liverpooli ka fituar ndeshjen e sotme përballë Tottenhamit, por skuadra e Jurgen Klopp ka marrë një goditje të rëndë.
Kjo është oferta e "frikshme" e Realit për Hazard Real Madrid vijon ende të interesohet për shërbimet e Eden Hazard që luan për skuadrën e Chelseas. Sipas mediave bri
Aksidentohet rëndë super lojtari i Interit Radja Nainggolan, blerja e madhe e Inter në merkaton e verës, ka pësuar një aksident rrugor me makinën e tij Ferrari GtC
Mourinho kërkon përforcime në mbrojtje, Unitedit hedh sytë nga belgu i Tottenhamit Manchester United po kërkon përforcime në mbrojtje për sezonin e ardhshëm. Megjithëse klubi nënshkroi me Diogo Dalot i c
Mourinho ka gati pagesën e klauzolës së Mertens Sipas të përditshmes The Sun dhe Daily Express, Jose Mourinho e do Mertensin dhe mund të kemi një transferim të tij gjat
Nainggolan u kërkon falje tifozëve për gabimin fatal që bëri (FOTO LAJM) Nainggolan avarësisht se shënoi dy gola mbrëmë kundër Liverpoolit, belgu bëri një gabim tek goli i parë i Reds i shënuar
Arsenali në garë për mesfushorin belg Arsenali është futur në garë për mesfushorin e Romës, Radja Nainggolan. Siç raporton e përditshmja angleze, "The Sun"
Hazard tregon sa sakrifikon për të ndihmuar Chelsean Eden Hazard shpesh është përdorur si 9 i rremë edhe pse belgu e luan zakonisht në krah. Por së fundmi belgu ka shprehur
Hazard nuk e shikon as veten dhe asnjë tjetër të krahasohet me Messin Eden Hazard mendon se asnjë lojtar nuk mund të krahasohet me yllin e Barcelonës, Lionel Messin. Belgu e pranon se as
Edhe Barcelona i bashkohet garës për Alderweireld Barcelona i është bashkuar garës për mbrojtësin e Tottenhamit, Toby Alderëeireld. Belgu ka qenë i lidhur me lojtarin
Eden Hazard mesazh Contes: Më mirë ndihem në rolin tim Ylli i Chelseat, Eden Hazard luajti të martën në mbrëmje kundër Barcelonës në UEFA Champions League si sulmuesi pyk për
Belgu bëhet i pasur, por i zgjat vetëm pesë minuta Një banor nga Dinant, Luc Mahieux, ka zbuluar se dikush kishte derdhur në llogarinë e tij Visa, shifrën marramendëse pre
Chelsea nuk resht në gjetjen e sulmuesit, shumë pranë belgut Antonio Conte është i etur për të nënshkruar këtë muaj me një sulmues me përvojën e duhur në Ligën Premier për të ndihmu
Babai i Hazardit konfirmon dëshirën e belgut për të luajtur me Realin Sipas Thierry Hazard, babait të Eden Hazard, djali i tij refuzoi një zgjatje të kontratës me Chelsean, pasi po pret për
Fellain me dy mendje, të ikë apo të rinovojë E ardhmja e Marouane Fellaini vazhdon të mbetet pezull. Belgu i Manchester United, kontrata e të cilit skadon në qershor
Nainggolan i trishtuar me humbjen: Duhej barazim Roma ka humbur derbin e javës së 17-të në Serie A në udhëtim te Juventusime rezultatin 1-0. Radja Nainggolan ka thënë se
Belgu i PSG mund të transferohet në Serie A Mbrojtësi belg i PSG, Thomas Meunier do të largohet nga Parisi për shkak të minutazhës së vogël. Thomas Meunier mund
Belgu i PSG fton Hazardin tek parisjenët Thomas Meunier e ka ftuar Eden Hazardin që një ditë të jetë pjesë e PSG. Belgu beson se ylli i Chelseat do të përshta
Juventus kërkon autorin e "fotos së vitit" Juventusi po përgatit një lëvizje të papritur për mesfushorin e Manchester United, Marouane Fellaini, raporton The Sun.
Naingolan i mbyll derën Interit, u lodhën kot Radja Nainggolan ka marrë vendimin për të rinovuar me Romën. Sky Sports raporton se Radja Nainggolan do të vazhdojë n