999 rezultate për

behet

VELIPOJË/ Portieri i Vllaznisë bëhet sërish hero, shpëton një tjetër pushuese kosovare Portieri shqiptar, Eldi Hasasni, ka bërë një tjetër akt heroik në plazhin e Velipojës. Lojtari i Vllaznisë së Shkodrë
E BUJSHME/ Një gjyqtare femër do të vendosë drejtësi në finalen e Superkupës së Evropës UEFA vazhdon të bëjë ndryshime të shumta. Finalja e Superkupës së Evropës, Liverpool–Chelsea që do të zhvillohet me 14 G
Eliza Dushku bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i djalit të saj (FOTO LAJM) Eliza Dushku është bërë nënë për herë të parë dhe martesën e saj e ka bekuar me ardhjen në jetë të një vogëlushi. Laj
Masakra në Kroaci, vrasësi zhduku gjithë familjen por kurseu fëmijën e tij Një nga krimet më të rënda ndonjëherë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kroaci, shkruajnë mediat kroate
Ish- e fejuara e Seldit bëhët nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Seldi Qalliu dhe ish-e fejuara e tij, Dafina Zeka, ishin së bashku prej 5 vitesh, mirëpo fejesa e tyr
Plas sherri mes Barcelonës dhe PSG-së, shkak bëhet Neymar Tension i lartë në aksin PSG-Barcelona për Neymar. Sipas të përditshmes katalanase "Sport", braziliani ka vendosur të mo
Portierja seksi i jep fund karrierës, shkak bëhet Instagrami (FOTO LAJM) Portieria bukuroshe i jep fund karrierës për shkak të Instagramit Mikayla Demaiter ka vendosur të heqë dorë nga sporti
Vetëvritet shqiptari në paraburgimin grek, ngjarja nuk bëhet publike Një tjetër shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në burgjet greke. Ai është Gani Hila dhe është viktima e 41 në inst
Ronaldo blen shtëpi luksoze në Spanjë, bëhet fqinj me McGregor (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo njihet për jetën e tij luksoze. Portugezi së fundmi ka blerë një shtëpi luksoze në Marrbella të Spanjë
Do dëshironit një kondicioner me vete? Sony po bëhet gati t'ua plotësoj Sony ka nisur një kondicioner të ri të veshur, i quajtur ‘Reon Pocket’, i cili bën me të dyja veshjet e brendshme dhe të
Everton sfidon Tottenhamin, bëhet me super stadium (VIDEO) Pas stadiumit madhështor që ndërtoi Tottenham Hotspur, një tjetër klub i Premier League ka vendosur të ndërtojë një stad
Shqiptarit i bëhet atentat në mes të Mikonos, Greqi (FOTO LAJM) Një shqiptari 34-vjeçar i është bërë atentat mëngjesin e sotëm në qytetin turistik Mikonos, në Greqi. Sikurse raporto
Hazard thur elozhe për zëvendësuesin e tij te Chelsea: Do të bëhet ndër me të mirët në botë Ylli i SHBA pritet që të zërë vendin e tanimë lojtarit të Real Madridit në Stamford Bridge dhe belgu mendon se ai do të
Icardi do vetëm Juventusin, se do bëhet përsëri baba Mauro Icardi është gati të presë pa luajtur derisa Interi të bindet ta lërë të largohet drejt Juvetnusit. Sipas revis
Gjysëm e zhveshur dhe twerk mbi shpinë, si bëhet masazh në dhomën e Dafina Zeqirit (VIDEO) Dafina Zeqirin e njohim të gjithë për mëndjen e hapur që e karakterizon dhe karakterin e "çmendur". Çdo veprim i këng
Njësojë si mami, Zaimina zbulon se çfarë mund të bëhët e bija në të ardhmen (VIDEO) Vogëlushja 1-vjeçare e Zaimina Vasjarit, Khloe, është bërë personazhi protagonist pothuajse në çdo postim në Instagramin
Jorida Tabaku bëhet nënë për herë të tretë, ish-deputetja zbulon emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Jorida Tabaku është bërë sërish nënë, këtë herë e një djali që ka bërë të lumtur të gjithë familjen. Lajmin e ka dhënë v
Iluzioni optik bëhet viral, a mund të tregoni çfarë ngjyre janë këto sfera? (FOTO LAJM) Iluzionet optike janë bërë për të trajnuar trurin, por me këtë të sotmin me siguri do të keni nevojë të mendoheni pak. I
Aksident i rëndë aksin Fushë-Milot, 3 të plagosur nisen drejt Tiranës Aksident në rrethrrotullimin e Fushë-Milotit. Sipas raportimeve deri më tnai janë 3 persona të plagosur ku njëri prej
ZYRTARE/ Kukësi bëhet me trajner të ri (FOTO LAJM) Eliminimi i Kukësit nga Liga e Europës, i kushtoi trajnerit Ernest Gjoka stolin dhe prej ditësh, verilindorët ishin në b