999 rezultate për

basha

Kryemadhi i "shkeli syrin" Ramës, Basha i zë zyrën që në mëngjes Metës Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka shkuar në zyrë këtë mëngjes, Presidentit të republikës së Shqipërisë,
Negociatat, Basha nga Brukseli: Shqipëria nuk i ka përmbushur kushtet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi në Bruksel se për Shqipërinë situata është bërë edhe më e vështirë
Kryemadhi tradhton Bashën dhe flirton me Ramën: Deklarata që pritet ti verë zjarrin opozitës Ndërkohë që Lulzim Basha dhe të djathtët kanë një vit që theksojnë se nuk shkojnë në asnjë lloj zgjedhjesh me Ramën krye
Basha në PPE, kërkon mbështetje për hapjen e negociatave Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha po merr pjesë në Asamblenë Politike të Partisë Popullore Europiane, që po zh
Dorëheqja e Bogdanit, Basha gjen menjëherë zëvendësuesin Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pranuar dorëheqjen e Gert Bogdanit nga detyra e Sekretarit për Marrëdhë
Diplomatë, politikanë e artistë ishin aty, po Basha pse mungoi në 15 vjetorin e LSI-së? (FOTO LAJM) Lëvizja Socialiste për Integrim ditën e djeshme ka zhvilluar një ceremoni zyrtare me rastin e 15 vjetorit të themelimit
Receta "Basha": Ju tregoj si ndalet France Lamtumira e Migjen Bashës nga përfaqësuesja shqiptare ka qenë një nga të papriturat e mëdha të ditëve të fundit të gusht
300 mijë vende pune të premtuara nga Rama, Basha: Përzuri më shumë se 300 mijë shqiptarë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një vdeo të bërë publike në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka vënë n
Basha: S'ka datë për protestat, çfarë u fol në mbledhjen me aleatët Ka përfundur mbledhja e Partisë Demokratike së bashku me aleatët në selinë blu. Lideri i opozitës Lulzim Basha u shpr
Migjen Basha rrëfen arsyen e tërheqjes nga Kombëtarja Shumë pak herë kemi parë futbollistë që të largohen nga Kombëtarja shqiptare dhe të mos bëjnë polemika. Një pjesë e m
Takimi me zyrtarin e lartë amerikan, Basha: Çfarë u diskutua Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka takuar ditën e sotme Drejtorin e ri të Zyrës së Evropës Qendrore Jugore në D
Basha: Do të vijojmë me protesta, nuk ka dhe nuk do të ketë marrëveshje Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, sapo ka përfunduar takimin me Monika Kryemadhin, kreun e LSI-sw. Ai tha për ga
Aksioni opozitar: Kryemadhi takohet me Bashën Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi mëngjesin e ditës së sotme ka shkuar pranë selisë blu,ku
Çfarë do të bëhet me aksionin opozitar? Zbardhen porositë e para të Bashës Kreu i demokratëve, Lulzim Basha ka mbledhur këtë mbrëmje në seli gjithë të deleguarit e partisë së tij në qarqe. Mësohe
"Ju tregoj sa ka kushtuar vila e Edi Ramës në Surrel" (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, ditën e sotme publikoi një video ku e akuzonte kryeministrin Rama si artist të mashtrimit.
Basha: Qëllimi i Ramës është të vjedhë bashkë më kriminelë e oligarkë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka publikuar një video në faqen zyrtare në Facebook ku shpreh qartë qëndrimin s
Hajdari sulmon ashpër Bashën dhe Kryemadhin: E bëtë Ramën perandor Në fjalën e saj të parë për këtë sesion të ri parlamentar, deputetja Rudina Hajdari ka sulmuar dy liderët e opozitës Bas
Basha nxjerr videon: Ja si po vidhen paratë e shqiptarëve, të largojmë hajdutin bashkë me bandën (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme ka vendosur të publikojë një video në profilin e tij në "Facebook
Basha: Dënoj heshtjen e Ramës dhe Markut, opozita do të fillojë protestat Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me me nënkryetaren e grupit parlamentar
Basha nxjerr faktet: Kajmaku nuk mund të bëjë dot viktimën, kam vetëm një pyetje për të (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bashak, ka akuzuar edhe një herë kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun si të dënuar n