999 rezultate për

bardhe

Gazetari që zbuloi kalimin e CR7 te Juve: Guardiola prezantohet të hënën si trajner i bardhezinjve Emri i ri i trajnerit të Juventusit është kthyer në telenovelë. Shumë emra kanë dalë në qarkukllim por deri më tani nuk
Foto të reja nga dasme e motrës së Grida Dumës: Një nuse me fustan të bardhe dhe një “nuse” me fustan të zi Motra e vogël e Grida Dumës i dha fund beqarisë nëpërmjet një ceremonie të organizuar në Tiranë. Ndërsa nusja Geris D
Zbardhet sherri mes krushqve në Tiranë, si mori fund martesa 15-vjeçare Një martesë e mbyllur pas 15 viteve jetë në çift ka përfunduar në përleshje në Valias, mes njerëzve të dhëndrit dhe të n
Një person ecën duke u djegur pranë Shtëpisë të Bardhë (VIDEO) Një person i vendosi flakën vetes para Shtëpisë së Bardhë, ndërsa ndërhyrja e menjëhershme e forcave të policie e shpëto
Zbardhet sot raporti me BE, kush voton kundër Komisioni Evropian pritet sot t'i paraqesë Parlamentit Evropian raportet e progresit për shtetet në procesin e zgjerimit
Juventus nuk dorëzohet për Milikovic, 60 milion euro për të bindur Loliton Emri Milikovic-Savic është një nga më të përfolurit në merkato. Pak ditë më parë u tha nga mediat italiane se Juventusit
Zbardhet raporti i Holandës, a mbështesin hapjen e negociatave? Parlamenti Holandez ka publikuar raportin e vizitës në Shqipëri të delegacionit holandez në Tiranë në 6-8 maj. Në raport
Juventusi në sulmin final për fantazistin e Realit Drejtuesit e Juventusit po punojnë paralelisht, si në gjetjen e trajnerit ashtu dhe në arritjen e akordit me futbollistë
Zbardhen detaje të padëgjuara, si Haradinaj vizitoi policët që në pikë të mëngjesit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në orën gjashtë të mëngjesit e ka vizituar dhomën e komandës së policisë. I
Zbardhet pasuria, bashkëshortja fiton më shumë para se Basha (DOKUMENT) Në familjen e kreut të opozitës, Lulzim Basha peshën më të madhe të të ardhurave financiare, të paktën për vitin 2018, e
Pse kirurgët kanë uniformë të gjelbër dhe jo të bardhë Uniformat e përdorura nga mjekët ishin të gjitha të bardha – ngjyra e pastërtisë. Pastaj në fillim të shekullit të 20
Kim Kardashian surprizon fansat, shfaqet pa të brendshme (FOTO LAJM) Kim Kardashian merr vëmendje, nga eleganca shfaqet pa të brendshme Kim Kardashian vazhdon të jetë një nga femrat më të
CAS-i njofton Skënderbeun, zbulohet data kur do merret vendimi i shumëpritur Skënderbeu do të mësojë lajmin e shumëpritur në datën 21 qershor. Të paktën ky është vendimi i CAS, që ka zbuluar së
Rama takohet me Limaj, zbardhet biseda Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, njëherësh Koordinator Kombëtar i dy Qeverive Kosovë-Shqipëri, është pritur
Po Armina Mevlani si dukej në Kanë (FOTO LAJM) Mes shumë personazheve me famë botërore në festivalin e Kanës, paska qenë dhe Armina Mevlani. E veshur me një fustan
Ronaldo “ngel në klasë” Conten, sponsorizon “të urryerin”! Sipas asaj që shkruan “Gazzetta dello Sport”, Cristiano Ronaldo, i cili gjatë konferencës për shtyp të dhënë nga Massimi
Zbardhet procedura e aplikimit dhe regjistrimit në universitet për studentët e rinj Përpara se maturantët t’u nënshtrohen provimeve të Maturës Shtetërore, Ministria e Arsimit ka përcaktuar procedurën e ap
Modelja e famshme ekspozon linjat bombastike(FOTO LAJM) Është një prej femrave më seksi në botë. Modelja e famshme, Anastasia Kvitko edhe një herë ka ‘çmendur; me format e s
Ma sollën me zarf, zbardhet dëshmia e Brovinës në prokurori Prokurorja e Prokurorisë Speciale, Drita Hajdari, ka dhënë detaje nga intervistimi i deputetes së PDK’së mbi fotografinë
Nedved dhe Paratici tradhëtuan Allegrin, zbulohet prapaskena e largimit të trajnerit Masimilano Allegri do të largohet zyrtarisht nga Juventusi. Pasi fitoi 11 trofe me klub bardhezi ai të paktën largohet m