999 rezultate për

bardhe

E arrestuar për helmimin e vjerrës, zbardhet dëshmia e çuditshme e nuses: Gjatë rrëfimit te hoxha kam qenë në gjumë Për rreth 1 orë, Marjana Çmeta, në dukje e qetë, dha versionin e saj për vrasjen e vjehrrës, Lirije Lami, duke mohuar au
Zbardhet manovra e Ramës për të rritur fiktivisht numrin e pjesëmarrësve në zgjedhje (FOTO LAJM) Edi Rama është i vendosur të shkojë në zgjedhjet e 30 qershorit me çdo çmim duke marrë parasysh çdo gjë, qoftë edhe përp
Si duket sot aktorja që ka luajtur "Borëbardhën" (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend filmin e famshëm “Borëbardha”, në rolin e të cilës ishte aktorja turke Zeynep Degirmencioglu.
Një "top player" për Sarrin, cilët janë 3 emrat në listën e Paraticit Juventusi vendosi t’i besojë pankinën Maurizio Sarrit, ndërsa në pritje të nisjes së grumbullimit për sezonin e ri, ka m
Bie në ujërat e Drinit të Bardhë, vdes 10 vjeçari Një fëmijë nga fshati Kramovik është gjetur i vdekur sot në ujërat e Drinit të Bardhë. Njoftimin e ka bërë kryetari i
Juventusi këmngul për Pogba, lojtari pëlqen bardhezinjtë Paul Pogba dhe Juventusi janë më afër se kurrë. Lojtari ka dëshirë të luajë për Juventusin dhe kjo u duk dje kur lojtari
Juventus i bën gjëmën Realit, ofron 140 milion euro për Pogba Juventus do me çdo kush Paul Pogba. Bardhezinjtë janë gati të sakrifikojnë për të rikthyer yllin francez në Torino, sh
Pogba i dërgon sinjal Juves? Lojtari poston foto me fanellën bardhezi (FOTO LAJM) Pol Pogba ka befasuar tifozët e Juventusit teksa pak minuta më parë ka postuar në "InstaStory" një foto me fanellën e Ju
Lojtari përshëndetet për herë të tretë me Juventusin: Nuk do ju harroj kurrë Martin Caseres përshëndetet për herë të tretë me Juventusin. Mbrojtësit uruguaian i përfundoi kontrata me bardhezinjtë d
Rita Ora dhuron spektakël në Stamford Bridge të Londrës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ditën e djeshme performoi në Stamford Bridge në Londër, organizim
"Bashën mund ta vrasin!" Zbardhet komunikimi PD-Lleshaj (FOTO LAJM) Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka informuar PD-në se Lulzim Bashës i rrezikohet jeta. Nuk ka asnjë shkresë për
Bale drejt Bayernit, zbardhen detajet e transferimit Duket se e ardhmja e sulmuesit uellsian Gareth Bale është vendosur. 29-vjeçari do të luajë me Bayern Munich sezonin e ar
SHBA thirrje Serbisë: Njiheni Kosovën pa kushte Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëve
Shtëpia e Bardhë thirrje Kosovës dhe Serbisë për normalizimin e marrëdhënieve Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të lenë mënjanë retorikën ekstremiste dhe të punojnë për një marrëve
Zbardhet VKM-ja, fond shtesë për zgjedhjet e 30 qershorit Qeveria ka vendosur që me propozim të ministres së Financave dhe Ekonomisë, për financimin e fushatës zgjedhore për zgje
Sarri te Juventusi, kjo video po "tërbon" tifozët bardhezi (VIDEO) Mauricio Sarri duket se e ka marrë vendimin për tu rikthyer në atdhe sipas disa mediave por edhe deklaratës së tij ku th
Ku dallon orizi i bardhë nga ai kaf Gjithnjë e më shumë njerëzit kanë filluar të jetojnë një mënyrë jetese më të shëndetshme. Një pjesë e madhe e kësaj ësht
Guardiola-Juventus, vjen lajmi "bombë" Duket se Guardiola do ta marrë postin e trajnerit te Juventusi. Marco Barzaghi, gazetari i "Sport Mediaset", ka gëzua
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s viziton sot Tiranën, zbardhet axhenda e tij Sekretari i Përgjithshëm NATO-s, Jens Stoltenberg do të zhvillojë sot një vizitë disaorëshe në Tiranë, bën me dije minis
Zbardhet deklarata me shkrim, si Rrahim Hashimi ka kërkuar haraç në emër të Kadri Veselit Në deklaratën e tij, Kadri Rexhepi e pranon se ka qenë ai që i ka prezantuar Rrahim Hashimin dhe Ekrem Likën si përfaqës