999 rezultate për

barcelones

Bartomeu dha dorëheqjen, Tabas: Tregoi injorancën e tij Javier Tebas, presidenti i ligës spanjolle të futbollit sulmon ashpër presidentin e dorëhequr të Barcelonës Josep Maria
Transferoi Maradonën, ky është presidenti i ri i Barcelonës Pasi bordi i Barcelonës dha dorëheqje, deri në zgjedhjen e një udhëheqjeje të re, klubi katalunas për president do ta ke
Vendosi të jap dorëheqjen nga posti i presidentit të Barcelonës, ja fjalët e Bartomeut Në mbledhjen e fundit si president i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu tregoi vendimet e fundit që klubi ka marrë përpara
Ky është vendimi i CR7 për ndeshjen ndaj Barcelonës Cristiano Ronaldo nuk është shëruar nga COVID-19, dhe nuk do të mund të paraqitet në ndeshjen e nesërme mes Juventusit d
Josep Maria Bartameu jep dorëheqjen nga posti drejtues i Barcelonës Josep Maria Bartomeu nuk është më presidenti i Barcelonës. Siç raportohet nga "Diario Sport", vendimi erdhi në këto m
LISTA/ Barcelona vetëm me dy qendërmbrojtësa ndaj Juventusit Ditën e mërkurë zhvillohet super ndeshja mes Juventusit dhe Barcelonës e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagu
PRAPASKENAT/ Juventusi tentoi transferimin e yllit të Barcelonës Ansu Fati është një nga lojtarët, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa me paraqitjet e tij dhe moshën e re që k
Bartomeu nuk jep dorëheqjen, do presë rezultatin e referendumit Përkundër pritshmërive, Joseph Bartomeu ka vendosur të mos japë dorëheqjen nga presidenca e Barcelonës dhe të qëndrojë a
Juventusi në krizë? Jo sipas Cuadrados! Kolumbiani paralajmëron Barcelonan Juan Cuadrado dha një intervistë për mikrofonat e “Sky” dy ditë para Juventus-Barcelona. Kolumbiani foli gjithashtu p
Do luajë CR7 ndaj Barcelonës? Sot dita vendimtare Cristiano Ronaldo postoi të shtunën një foto në “Instagram” ku festonte: “Siiiii”. Dhe për juventinët u duk sikur po
Del Piero i jep këshilla Pirlos për ndeshjen ndaj Barcelonës Alessandro Del Piero ka befasuar së fundmi me disa fjalë para ndeshjes Juventus – Barcelona. Ikona e Juventus ka kësh
Juventusi pritet të jetë i "gjymtuar" ndaj Barcelonës, të tjera lajme negative vijnë nga bardhezinjtë Juventusi ka marrë një tjetër goditje në prag të sfidës kundër Barcelonës në Champions League. Pas kapitenit Chiellin
Ramos zbulon "çelsin" e fitores ndaj Barcelonës Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka komentuar fitoren e Clasico-s kundër Barcelona-s në një intervistë të dhënë për
Humbi "El Clasicon" e parë si trajner, Koeman: VAR përdoret vetëm kundër Barcelonës Ronald Koeman ka parë skuadrën e tij të mposhtet në ‘El Clasico’, me rezultatin 1:3, por beson se gjithçka u vendos nga
Real Madridi i jep leksion Barcelonës në "Camp Nou" (VIDEO) Skuadra e Real Madrid ka arritur që të fitojë ‘El Clasicon’ e luajtur në ‘Camp Nou’, duke mposhtur Barcelonën me rezulta
Reali në avantazh për herë të dytë ndaj Barcelonës (VIDEO) Reali ka kaluar në avantazh për herë te dytë ndaj Barcelonës në "Camp Nou". Një tërheqje e fanellës e Pique ndaj Ramo
Mediat italiane: Ronaldo luan ndaj Barcelonës Cristiano Ronaldo dhe Weston McKennie thuhet se janë akoma pozitivë me koronavirus, por të dy lojtarët shpresojnë se do
"Ndeshjet me të ishin speciale", Messi uron që CR7 të jetë i gatshëm për supersfidën Nesër është momenti i “klasikes” në Spanjë dhe Lionel Mesi, për mikrofonat e “DAZN”, flet për rivalitetin e përjetshëm m
A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Këto janë detajet e fundit Lajme të mira për Juventusin para ndeshjes me Barcelonën në Ligën e Kampionëve. Për ‘Zonjën e Vjetër’, ka shpresë për
A do të jetë i gatshëm Cristiano Ronaldo ndaj Barcelonës? Sot mësohet gjithçka Orët vendimtare janë të rëndësishme për Cristiano Ronaldon. Pyetja që të gjithë bëjnë në Torino është: a do të jetë i ga