999 rezultate për

babait

6 vite pa Sokolin, Glauk Olldashi tregon amanetin e babait (VIDEO) 6 vite më parë në mbrëmjen e 20 nëntorit të vitit 2013, rrugën e nisur nga Elbasani drejtë Tiranës, Sokol Olldashit ia
Zbardhen telefonatat, si Alvini i dëshpëruar i kërkonte babait të kthehej në shtëpi Ditën e sotme një lajm i mirë është dhënë për të miturin shqiptar, Alvin Berishën i cili prej disa javësh gjendej në kam
Me nje trëndafil të kuq në dorë, vajza e Astritit shkon te varri i babait që s'e takoi kurrë (FOTO LAJM) Në trevjetorin e shuarjes së Astrit Deharit, sot kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe kryesia e këtij subj
I shkruante çdo ditë babait të ndjerë, pas 4 vitesh vajza merr përgjigjen që nuk e kishte imagjinuar (FOTO LAJM) Duket e pazakontë, por është mëse e vërtetë. Për katër vjet rresht një 23-vjecare shkroi mesazhe në numrin e telefonit t
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Nuk bëri dedikim në ditën e lindjes së babait të saj të ndjerë, Lori Hoxha tregon arsyen (FOTO LAJM) Lori Hoxha u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre personave që duan të dinë përse fashionista nuk ka bërë asnjë dediki
Trupi dhe truri i babait ndryshon kur bëhet prind për herë të parë Stresi i tepërt mund të shkaktojë një sërë pasojash në organizëm, duke prekur imunitetin të parin e më pas sisteme të t
Derrkuca në studio, çfarë ndodhi mes babait dhe djalit në studion televizive (VIDEO) Largësia dhe udhëtimet e shpeshta të punës jashtë Shqipërisë janë bërë të lodhshme për personazhin e sotëm tek “Ka një m
Dhunoi babain, prangoset i riu Është arrestuar në kushtet e folagrancës një 34-vjeçar nga fshati Krutje, në Lushnje dhe sipas Policisë, ushtronte dhunë
Thirrja prekëse e babait shqiptar: Im bir po tretet, ju lutem më ndihmoni Remzi Muça dhe Bukuroshe Xhediku janë prindër të Renis Muçës 14 vjeç, i aksidentuar në 17 Korrik 2019. Që nga ajo ditë,
34 vjeçari i merr jetën aksidentalisht babait me armë gjahu Policia italiane e ka arrestuar një burrë. Ai akuzohet për vrasje pasi e qëlloi me armë zjarri dhe e vrau babanë e vet g
I mori jetën babait, Gjykata lë në fuqi dënimin me 21 vite burg për Selman Aliajn Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda lë në fuqi dënimin me 21 vite burg për Selman Aliaj i cili akuzohet se vrau babain
Simeone largohet nga River Plate, i bashkohet babait te Atletico 16-vjeçari Giuliano Simeone, djali i vogël i Diego Pablo Simeones, trajnerit të Atleticos së Madridit, ka lënë River Pla
Iu vranë 5 vëllezër për një ditë, historia e dhimbshme e babait shqiptar Deri në vitin 1999 i kishte gjashtë djem. Por në një ditë të kobshme prilli Idriz Dvoranit nga Tërsteniku i mbeti vetëm
Fjalët prekëse të babait të Indritit: Sikur të kisha fuqi nuk dija se ç'mund të bëja (VIDEO) Indrit Çelaj ndërroi jetë mëngjesin e ditës së sotme si pasojë e një plumbi të marrë në kokë teksa po instalonte një kon
Therën me thikë babain abuzues, qytetarët kërkojnë lirimin e tre motrave Në vitin 2018, tre motra adoleshente therën për vdekje babanë e tyre ndërsa po flinte në apartamentin ku jetonin në Mosk
Kostandin Xhuvani i jep lamtumirën babait të tij me pranga në duar Konstadin Xhuvani është lejuar të marrë pjesë në varrimin e të atit, Gjergj Xhuvani, regjisori dhe skenaristi që humbi j
Dhunoi dhe kërcënoi me armë babain 78 vjeçar, arrestohet i biri Një 43 vjeccar ka dhunuar dhe ka kërcënbuar me armë babain e tij 78 vjeccar në Mirditë. Policia ka arrestuar në flagr
Martohet vajza a Komandant Ismet Jasharit, momente emocionuese para bustit te babait (VIDEO) Donika Jashari, vajza më e madhe e Komandant Kumanovës - Ismet Jashari, është martuar ditën e sotme në fshatin e lindjes
"Bababi im", Dafina Zeqiri zbulon "zëvëndësuesin" e babait biologjik (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe dy motrat e saj, Besa dhe Tringa nuk flasin me babain e tyre. Që kur ishin të vogla, motrat Zeqiri