999 rezultate për

babai

Babai ndërton dhomën e pabesueshme për të birin, i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Një baba ka bërë një dhomë gjumi të pabeueshme për djalin e tij, në mënyrë që ai të flejë i qetë dhe të shohë ëndrra të
Haradinaj: Babai im ia la pasurinë djemve por nuk duhet të jetë kështu Kryeministri, Ramush Haradinaj ka thënë se babai i tij ia ka lënë pasurinë djemve dhe kjo sipas tij nuk është diçka që d
Aktorja shqiptare nuk kaloi traumë nga divorci: Babai im dhe njerku shkojnë shumë mirë! Aktorja Anais Lika ka rrëfyer te Rudina se ishte 8-9 vjeç kur prindërit e saj vendosën të ndahen dhe i gjithë procesi ka
Bëri një gabim, babai detyron djalin e tij të ecë me kilometra në shi (VIDEO) Një baba e ndëshkoi djalin e tij duke e detyruar atë të shkonte në këmbë në shkollë pasi gjeti atë duke ngacmuar njerëzi
U plagos nga mina në minierë, ndërron jetë babai i tre fëmijëve Disa ditë pas ngjarjes ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës një nga pesë minatorët e minierës së Klosit. Viktima ës
Babai tregon fjalët e shoferit të kokainës: Më vrit po pata gisht! Armando Pezaku është një nga dy të arrestuarit e vetëm për 613 kilogramët kokainë të kapur në Maminas. 25-vjeçarit i ish
Flet babai i 10-vjeçarit në Tepelenë: Mjekët nuk kanë faj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tepelenë gjatë natës, ku një fëmijë është dërguar i vdekur në spitalin e qytetit.
12 vite pa parë djalin, babai përballet me ish-vjehrrit për t'a takuar Enveri ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare”. Ai ka 12 vite që nuk takohet me dalin e tij,
Babai fanatik i kërkon falje vajzës dhe i plotëson asaj ëndrrën më të madhe Në rubrikën "Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare”, i ftua ishte Fatriu. Ai është me origjinë nga Golloborda
Babai i vajzës së zhdukur thotë se e kanë gjetur sot në Prishtinë Donjeta Avdijaj nga Peja (18 vjeçe) është raportuar në polici nga babai i saj si person i zhdukur të premten e kësaj jav
Rrëqethëse/ Pastori kërkon t'i marrë vajzat, shpërthen babai biologjik Protagonistë në programin "Dua të të bëj të lumtur" ishin Alfred dhe Diana Zike. Çifti kishin 29 vite të martuar dhe
Britma e një babai që nuk ushqen dot fëmijët e tij (VIDEO) Pamjet në videon e bashkëngjitur lajmit janë padyshim pamjet me të trishta që mund të shikoni sot. Por, janë pamje re
Babai tregon bisedën me djalin pas krimit: Iu mbushën sytë me lot Ndërkohë që familja e Anxhelos ka hapur dyert e mortit për të përcjellë në banesën e fundit 16-vjeçarin, familja Lala rr
Babai i Courtois takohet me drejtuesit e Paris Saint-Germain Drejtuesit e klubit Paris Saint-Germain janë takuar me babanë e Thibaut Courtois, Thierry, për të diskutuar rreth transf
El Khelaifi se prish terezinë edhe pse Neymar do tu mungojë ndaj Realit, ja çfarë thotë ai Për “Goal.com”, El Khelaifi beson se klubi i tij do të kualifikohet në gjysmëfinale të Champions Leagues edhe pa Neymari
E tërheq pas motorit, 38-vjeçari rreh brutalisht vajzën e tij (VIDEO) Një vogëlushe është rrahur brutalisht nga babai i saj, i cili e lidhi pas një skuteri dhe e tërhoqi. Video e rrgjistr
Babai i Neymarit shuan kuriozitetin: Ja sa do të mungojë im bir Neymar do të mungojë në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit të vlefshme për Champions League. Këtë e ka vërtetuar dhe
Çudi, babai i nënkryetarit të Kuvendit së Kosovës shet cigare rrugve (FOTO LAJM) Në komunën e Leposaviqit thuajse çdo ditë mund ta shihni një person, të moshuar, teksa shet cigare nëpër rrugët e kësaj
Ndërron jetë ish-luftëtari i UÇK-së Demaliaj Ka ndërruar jetë ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bajram Demaliaj. I ndjeri ishte babai i dy dëshmorëv
Flet për herë të parë vajza e Tuk Jakovës, si vdiq babi i saj nga regjimi komunist Ajo që ndodhi me Tuk Jakovën natën fatale të gushtit ’59 në spitalin e burgut të Tiranës, nuk u zbardh asnjëherë. Zyrtar