999 rezultate për

avokatja

Kjo është avokatja ruse me të cilën u takua djali i Trump (FOTO LAJM) Kjo është Natalia Veselnitskaya, avokatja ruse me të cilën është takuar djali i Presidentit të SHBA-ve Donald Trump Juni
Bogdani zëvendëson Tabakun në Komisionin e Vettingut, betohet Avokatja e Popullit Ka përfunduar seanca e jashtëzakonshme e parlamentit i cili u mblodh për të bërë zëvendësimin e përfaqësueses së PD-së n
Avokatja personale e Berishës pritet të marr një post të rëndësishëm Marrëveshja mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës ka përcaktuar edhe emrat e rinj të Avokatit të Popullit dhe Kryetarit të Kom
Avokatët e "Grupit të Kumanovës" kundërshtojnë videon e Prokurorisë (VIDEO) Ka vijuar sot seanca për "Grupin e Kumanovës", ku prokuroria ka prezantuar si provë një videoincizim për rastin në fjalë
Avokatja bën sherr LIVE me psikologen: Të pje*dh në edukatë, hajde flasim jashtë! (VIDEO) Një vajzë 18-vjeçare akuzoi pronarin e një butiku në Rr.Elbasanit se kishte tentuar ta përdhunonte brenda në furgon duke
Avokatja Eni Çobani bie në peshë, zbulohet mënyra (FOTO LAJM) Avokatja e njohur Eni Çobani e cila ka bërë për vete shumë fansa me rubrikën "Shihemi në gjyq" cilësohet si një ndër gra
Ndërpritet dëshmia e biznesmenit Beqja, avokatja lë sallën pa arsye Ditën e sotme biznesmeni Ylvi Beqja filloi dëshminë në Gjykatë pavarësisht mungesës së Emiljano Shullazit, për shkak se
BATUTAT/ Hicka kërkon arrestimin e Spahos, PD: Përdhunisht?! Ia paska qejfi Ditën e djeshme avokatja e Shtetit Alma Hicka nuk u paraqit në mbledhjen e Komisionit Hetimor të kryeruar nga PD-ja për
Avokatja Alma Hicka kërkon arrestimin e Spahos, PD i ngre padi penale Pas kërkesës së Avokates së Shtetit, Alma Hicka për arrestimin e kryetarit të komisionit të PD për hetimin e CEZ, Edmond
CEZ/ Avokatja Hicka refuzon dëshminë, Spaho: Të merr policia me forcë Avokatja e Shtetit Alma Hicka depozituar një shkresë në komision ku kërkon të mos dëshmojë në Komisionin Hetimor të kërk
CEZ/ Avokatja e Shtetit debaton ashpër me Tabakun, Hicka nuk ndihet mire, Tabaku:Jepini ujë… Ditën e sotme në Komisionin Hetimor të Partisë Demokratike për CEZ ka marrë pjesë avokatja e Shtetit Alma Hicka e cila e
Flet avokatja franceze e Haradinajt: Kërkesa për ekstradim duhet të refuzohet Rachel Lindon, avokatja ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, menjëherë pas vendimit të Gjykatës në Colmar pë
Kjo është avokatja bukuroshe që do mbrojë Ramush Haradinajn në Francë (FOTO LAJM) Avokatja franceze Rachel Lindon pritet të përfaqësojë liderin e AAk-së Ramush Haradinaj në seancën gjyqësore që pritet t
Avokatja: Arrestimi i Haradinajt me motiv politik, për t'i dhënë një mesazh Kosovës Ish kryeministri i Kosovës dhe Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, vazhdon të mbahet në paraburgim në qytetin Colmar në
Ja kush është avokatja franceze që do të mbrojë Ramush Haradinajn (FOTO LAJM) Duke qene se Ramush Haradinajn, nuk ka të drejtë ta mbrojë avokati i tij, Arianit Koci, në seancën gjyqësore që pritet t
Skandali/ Avokatja e shtetit, 500 mijë lekë për të liruar nga burgu Një avokate e caktuar kryesisht nga shteti në një proces gjyqësor, u ka kërkuar 50.000 lekë familjarëve të një të arrest
Avokatja Iseni: Policia i ka zhveshur dhe i ka rrahur dy pjesëtarë të Grupit të Kumanovës Sa më shumë reagon Avokati i Popullit dhe tre funksionarët shqiptarë në pushtet, aq më tepër shtohet tortura e policisë
Avokatja e Depp hidhet në sulm: Amber e bën për para Edhe më herët portali Albeu publikoi fotot e Amber Heard me sytë e nxirë e për këtë fajësonte ish bashkëshortin e saj, i
Fullani kërkon 500 mijë USD dhe rikthimin në detyrë Përpos një dëmshpërblimi financiar dhe moral prej gati 50 milionë lekësh të rinj, ish guvernatori i Bankës së Shqipërisë
Fullani kërkon rikthimin në detyrë Gjatë seancës së sotme gjyqësore, avokatja e ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, ka kërkuar rikthi