999 rezultate për

avokatja

Kishte të dashur avokaten greke, kush është bosi shqiptar i mafias në burgjet greke Shpërndarje e pamjeve të therjes së Arbër Bakos në burgun famëkeq të Koridalos në Greqi kanë kthyer vëmendjen e autorite
Dështon sërish seanca për Shullazin, avokatja e pëson me gjobë Dështon sërish seanca në Gjykatën e Apelit, ndaj Emiljano Shullazit dhe 58 të pandehurve të tjerë. Kjo ka ardhur pas
Avokatja bombastike nga Tirana i hap "luftë" Kim Kardashianit (FOTO LAJM) Bukuroshja nga Tirana, Redona Koçi, është shëndërruar në një nga modelet më të komentuara në rrjet. Redona në profes
Shkarkohet nga detyra Avokatja e Shtetit, kush e zëvendëson Shkarkohet nga detyra Avokatja e Shtetit Alma Hicka, dhe emërohet Artur Metani. Kujtojmë se ka qënë vetë kryeministr
Avakotja e Mayorgas i bën "gropën" Ronaldos në 18 shtete Ndeshja e “boksit” në distancë me përgjigje e kundërpërgjigje mes Mayorgas dhe Ronaldos vazhdon dhe duket se nuk ka ndër
Skandali mes policit dhe avokates në komisariat, kapen duke kryer mardhënie seksuale Një agjent policor është kapur duke kryer marrëdhënie seksuale me një avokate në dhomën e marrjes në pyetje të komisaria
E kapën kamerat, si u "peshkua" avokatja duke i dhënë para prokurorit Një avokate ka rënë sot në pranga, pasi dyshohet se ka kryer veprën penale të korrupsionit. Sipas informacioneve e ar
Gjendet e vrarë avokatja, kishte lidhje intime me një nga bosët e krimit Një avokate 33 vjeçare është gjetur e vrarë në garazhin e nëndheshëm të vilës së vet në lagjen e shtrenjtë Kifisia të A
Avokatja i merr 11 mijë euro dhe e kërcënon: Vdekja do të të vijë nga unë Gëzim Beqiri tregoi në emisionin “Stop” se i ka dhënë 11 mijë Euro avokates Alma Bala në këmbim të nxjerrjes së dhëndrit
Vrau pa dashje babain e dy fëmijëve, flet avokatja e shqiptarit Pak ditë më parë në Itali një sherr mes shqiptarësh përfundoi në tragjedi pasi humbi jetën Arben Kola. Sherri ndodhi
E kaloi apo jo? Merret vendimi për Arta Markun Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë kreun e përkohshëm të akuzës Arta Marku. Në seancën dëgjim
Si u dashurua me të? Mashkulli më i bukur i botës tregon historinë me bashkëshorten George Clooney është një nga meshkujt më të bukur në botë dhe ajo që ishte me fat të lidhte jëtën me të është avokatja
Besa Kokëdhima ndërron profesion, bëhet "avokatja" e kolegeve Duket se edhe pse nuk është shumë aktive në botën e muzikës Besa Kokëdhima ka gjetur një mënyrë tjetër si të jetë pranë
Kishte në dorë një çështje të rëndësishme, vritet avokatja e njohur Një avokate e njohur është gjetur e ekzekutuar pasi kishte në dorë një çështje të rëndësishme. Ngjarja ka ndodhur në
Avokatja shqiptare i vë flakën Instagramit Ajo që po cilësohet me epitetin si avokatja më seksi shqiptare, ka kohë që llogarinë e saj e ka kthyer në sistemin priva
Dorëheqja e deputetit të PDIU, kush është avokatja që do ta zëvëndësojë Deputeti i PDIU-së në Elbasan Bujar Muç ka dhënë dorëheqjen nga mandati i tij. Nga raportimet e para mësohet se arsye
Avokatja tregon pse nuk bën fëmijë: S’do kemi bukë të hamë Avokatja e njohur Bora Feri e ftuar në “Top Show” për të folur në lidhje me martesën deklaroi se ajo nuk po bën fëmijë e
Zbardhet dita kur do të vendoset për fatin e Sekiraqës Kosovare Kelmendi, avokatja e Enver Sekiraqës ka thënë se të martën do të mbahet një seancë për të mbrojturin e saj.
Avokatja ruse, e gatshme të dëshmojë për takimin me djalin e Trump-it Avokatja ruse, Natalya Veselnitskaya, ka deklaruar se është e gatshme të dëshmojë para Kongresit të Shteteve të Bashkuar
Avokatja ruse mohon të kishte informacione të dëmshme për Hillary Clinton Avokatja ruse, e cila u takua me Donald Trump Jr. ka mohuar të kishte çfarëdo lloj informacioni të dëmshme për Hillary C