999 rezultate për

avionin

Shpërthen motori i aeroplanit, tmerrohen pasagjerët (FOTO-VIDEO) Udhëtarët e një aeroplani janë tmerruar, pas shpërthimit të motorit të tij. Një aeroplan i Southwest Airlines u ul në
Kërcënon se do të hedhë avionin në erë, tmerrohen pasagjerët (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një aeroplan që po fluturonte nga Rusia në Antalia në Turqi. Një burrë i dehur
Plas sherri në avionin e Lazios, ndërhyn Tare Një tjetër barazim me një tjetër episod të dyshimtë në arbitrim kundër Lacios nuk mund të kishte kaluar pa lënë skorie r
A është ky greku më me fat në botë? Për fat kompania ajrore iraniane ka gabuar në konfirmimin e saj zyrtar se kanë humbur jetën të 66 pasagjerët e ndodhur n
DOKUMENTI/ Izraeli do të rrëzonte avionin civil për të vrarë Arafatin (FOTO LAJM) Izraeli ka patur një plan për të vrarë ish-liderin palestinez Yasser Arafat teksa ai po udhëtonte në vitin 1982 nga Siri
20 burra shtyjnë avionin 35 ton Punonjës të aeroportit “Tambolaka” në Indonezi janë fotografuar teksa shtyjnë një avion 35 tonësh, duke u bërë viralë në
Pamjet tronditëse nga vendi ku u rrëzua avioni rus (VIDEO) Një video që tregon pamjet nga vendi i rrëzimit të avionit të Saratov Airlines pranë Moskës, është shfaqur në internet.
Siria rrëzon avionin F-16 të Izraelit, amerikanët vihen në alarm (VIDEO) Një avion gjuajtës F-16 është rrëzuar sot nga ushtria siriane në kufirin mes Izralit dhe Sirisë. Mediat ndërkombëtar
"Më çoni tek Shqipëria e Enver Hoxhës": Spanjolli rrëmbeu avionin për të ardhur në Tiranë Nga Ruben Avxhiu Në 7 janar 1970, një djalë i ri, i armatosur me një pistoletë lodër (që dukej si e vërtetë), ur
Dalin pamjet: Rrebelët rrëzojnë avionin rus mbi Siri (VIDEO) Rrebelët anti-qeveritar në rajonin e Idlibit në Siri kanë publikuar pamjet e rrëzimit të një avioni bombardues rus gjatë
Kishte mijëra dollarë, hajdutët e armatosur rrëmbejnë avionin (FOTO LAJM) Autoritetet në Kolumbi thanë se disa hajdutë vodhën një avion të vogël së bashku 610,000 dollarë që kishte brenda tij.
Momente tmerri në qiell, avionin e merr era si karton (VIDEO) Regjistrimet dramatike tregojnë momentin kur aeroplani lëkundet nga stuhia e fortë deri në zbritje në pistën e Aeroporti
Momenti i frikshëm, avioni tundet nga erërat e forta (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur erërat e forta 110 km/h pengojnë avionin të ulet në aeroportin e Amsterdamit. Pamja
EKSKLUZIVE/ Çfarë ndodhi me avionin e linjës Bolonja-Tiranë në 9 000 metra lartësi (VIDEO) Avioni i linjës Bolonja-Tiranë i kompanisë "Blue Panorama" ka bërë një ulje emergjente në Pescara të Italisë ndërkohë që
Faktet tronditëse: Si tentuan serbët të rrëzonin avionin me shqiptar brenda Nga Mark Brunga Enver Hoxha ka pohuar se titistët po përpiqeshin të përmbysnin regjimin e tij, dhe kërkoi mbrojtje ng
Kina teston me sukses avionin më të madh amfib në botë (VIDEO) AG600 avioni më i madh amfibut në botë, zhvilloi fluturimin e parë të dielën nga një aeroport në brigjet e Detit të Kinë
Tmerr në ajër, piloti kthen avionin papritur dhe i frikëson të gjithë (VIDEO) Pasagjerët që ndodheshin në avionin e kompanisë "Air Berlin" janë tmerruar ndërsa piloti hoqi dorë nga ulja dhe bëri një
Piloti hero në Irlandë ul avionin në mënyrë ekstreme (VIDEO) Një avion me 56 persona në bord është aksidentuar ditën e sotme në aeroportin e Belfastit në Irlandën e Veriut. Pas n
Momenti kur piloti detyrohet të ulë avionin në mes të autostradës (VIDEO) Piloti i një avioni të vogël “ Cessna 206” u detyrua të bënte një ulje urgjente duke frikësuar jo pak makinat që po kalo
Tronditëse, 25 vjeçari nga Kurbini i jep tragjikisht fund jetës Më anë të një njoftimi për media policia e Lezhës, bën të ditur se ka ndërruar jetë në pavionin e toksikologjisë në QSUT