999 rezultate për

avioni

Çmenduri! 440 euro për një fluturim me avionin që ka ndërruar "5 lëkurë" të "Air Albania" (FOTO LAJM) Shumëkush që priste që me fillimin e fluturimeve të operatorit shqiptar Air Albania do të kishte mundësi që të fluturont
Mustafa godet liderët që hipen në avionin e Pacollit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka komentuar Samitin e Berlinit, duke thënë se u dërgua mesazh që
Një përbindësh qiellor, ky avion është më i shtrenjti në botë (FOTO LAJM) Avioni më i shtrenjtë në botë, “B-2 Spirit”, kushton afër 2.4 miliardë dollarë. I dyti në radhë është F-22 Raptor dhe
Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut, por e pëson keq fare (VIDEO) Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri. Ky djalosh e sheh në rrugë
Pasagjeri tenton të hapë derën e avionit kur ishte mbi 10 mijë metra lartësi Një pasagjer i "EasyJet" ka shkaktuar panik në njërin nga fluturimet e kompanisë. Ai kishte tentuar që ta hapte derën
Tmerr në ajër, avioni i mbushur me pasagjerë merr flakë në fluturim (VIDEO) Një ngjarje e rëndë që mund të kishte përfunduar në tragjedi është filmuar në Barcelonë të Spanjës. Bëhet fjalë për
Avioni-helikopter që nuk ka nevojë për aeroport (VIDEO) Ata quhen avionë me anije dhe rrijnë pezull si helikopterët por në fakt fluturojnë më shpejt dhe më larg sikur të ishin
Rrëzohet avioni, fati tragjik që la viktima pas Një avion është rrëzuar në Bullgari ku si pasojë ka patur edhe viktima Kryetari i Komunës së Orizare-s, Yordan Totev,
Rrëzohet avioni në Bullgari Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e rrëzimit të një avioni të vogël në qytezën Orizare në juglindje të Bullgarisë.
Avioni më i madh në botë për herë të parë preku qiellin Gjatë ditës së Shtunë për herë të parë, aeroplani më i madh në botë fluturoi. Pesha e këtij avioni është 226 ton. Nd
Tragjedi në Everest, helikopteri përplaset me avionin Tre persona mbetën të vdekur dhe 3 të tjerë u plagosën si pasojë e përplasjes së një avioni të vogël me një helikopter n
"Duart lart! Avioni po grabitet" Jemi bërë gazi i botës Një nga gazetat më të mëdha në Europë, tabloidi gjerman “Bild” i ka kushtuar një vëmendje të veçantë grabitjes me armë n
DETAJET/ "Ilir Meta sapo zbriti, Adriatik Llalla ishte në bord kur u grabitën eurot" Të tjera detaja sa vijnë e dalin nga grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Sipas gazetares, Klodiana Lala, në avionin
Berisha sheh edhe "anën pozitive": Mirë që nuk morën gjithë avionin Duke reaguar sërish për grabitjen e miliona eurove në Rinas, ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se vjedhja elektorale
Në avionin ku u grabitën 10 milionë euro ka qenë edhe Adriatik Llalla Në avionin e pasagjerëve që do të nisej drejt Vjenës në orën 15:05, ku u grabitën miliona euro ka qenë edhe ish-kryeprok
Hoxha: Ja pse autorët nuk e morën peng avionin të mbushur me para Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së pasdites së sotme, ku u grabitën 10 milion Euro në aeroportin e
Grabitësit hodhën në lum trupin e shokut të vrarë, 40 të shoqëruar 40 është numri i personave të shoqëruar në lidhje me grabitjen spektakolare që ndodhi pak pas mesditës së sotme në pistë
Erdhën kallash dhe maska! Flet pasagjeri i avionit që pa tmerrin me sy Kanë qenë pamje të pabesueshme ato me të cilat janë përballur 160 pasagjerët e avionit të linjës Tiranë-Vjenë gjatë grab
E pabesueshme: Grabitësi iu afrua avionit me granatë, automatik dhe tre krehëra Të dhëna të pabesueshme janë zbuluar nga grabitja e një shumë të madhe parash në Rinas. Mësohet se grabitësit kanë hyrë
Kardashian josh fansat nga avioni (FOTO LAJM) Edhe gjatë udhëtimeve të lodhshme, Kim Kardashian nuk heziton të marrë poza joshëse. Kim Kardashian ka publikuar dy f