999 rezultate për

autobusi

Bill Gates më i pasuri në botë, lë pas Jeff Bezos Bill Gates tejkaloi Jeff Bezos si personi më i pasur në botë. Gates rimori fronin e tij me një pasuri neto prej 110 mili
Urbani përplas këmbësorin në Tiranë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm, rreth orës 10:28 në rrugën e “Durrësit” autobusi me drejtues shtetasin LL. N ka përplasur këmbësorin
Pamje të rënda: Kamioni përplaset frikshëm me autobusin, 12 persona humbin jetën (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në Sllovaki ku një kamion është përplasur me një autobus. Si pasojë e aksidentit
Vidhet portofoli tek autobusi i "Kombinatit", udhëtarët rrahin shoferin (VIDEO) Këto pamje tregojnë se si u bllokua pak minuta më parë autobuzi i linjës të Kombinatit pasi një vajze i kishin vjedhur p
Aksident i rëndë në Shkup, plagosen disa persona Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku me çrrastë autobusit të linjës 19 në afërsi të Sh. Fillore Petar Zdravk
Çifti britanik lë nam mes autobusit, zihen me shkelma dhe grushta Një çift i dehur ka shkaktuar panik dhe kaos në autobusin e aeroportit të Alicante. Pamjet tronditëse shfaqin një çi
Ndaloi tek semafori, autobusi bie në një gropë që u hap papritmas në mes të rrugës (VIDEO) Një autobus ka rënë në një gropë që u hap papritmas në rrugë. Autobusi ishte ndalur në të kuqen në një kryqëzim, kur
Flet shoferi i autobusit: Ndalova kur përplasa motorin, por nuk pashë trup (VIDEO) Shoferi i autobusit që sipas policisë aksidentoi shpërndarësin e picave pranë mbikalimit të Shkozetit ka dëshmuar se nuk
DETAJET/ Vetëm 25-vjeç, viktima tek Ura e Dajlanit u godit nga dy makina Personi, qe u gjet i pajetë mbrëmë tek Ura e Dajlanit është aksidentuar nga dy mjete njëri pas tjetrit, teksa levizte me
Autobusi përplaset frikshëm me kamionin, humbin jetë 35 persona Një aksidenti i frikshëm ka ndoshur në arabinë saudite, ku një kamion është përplasur me një autobus e si pasojë kanë nd
Dalin pamjet: Momenti kur Policia ndalon autobusin e Crvena Zvezdës (VIDEO) Momenti kur Policia e Kosovës nuk e lejoi autobusin e mbushur me futbollistët dhe stafin e Crvena Zvezdës të hyjë në ter
Conte paralajmëron Barcelonen: Nuk do ta parkojmë autobusin Interi përballet me Barcelonën në Ligën e Kampioneve të mërkurën në mbrëmje, teksa Antonio Conte ka deklaruar se nuk dës
Pasagjeri bën për spital shoferin, nuk i uli volumin e muzikës (VIDEO) Një pasagjer ka bërë për spital shoferin e autobusit, me të cilin ishte duke udhëtuar, pasi i kërkoi të volumin e muzikë
Treni merr zvarrë autobusin plot me pasagjerë (VIDEO) Një i vdekur dhe 9 të plagosur, është bilanci i një aksidenti, ku një tren përplaset me autobusin. Ndërkohë 57 pasag
Kavajë, autobusi përplas furgonin dhe një makinë Një aksident ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme. Burime nga policia thanë se një autobus ka përplasur një furgon d
Në mes të Tiranës, autobusi përlas dy këmbësore: Foto nga vendngjarja (FOTO LAJM) Autobusi i "Tiranës së Re" përplasi sot në Bulevardin Zogu I dy këmbësore duke i shkaktuar atyre dëmtime trupore. Po
"O b*th q**ë, o plehrë", i riu shqiptar godet shoferin e autobusit në Tiranë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në një autobus në Tiranë. Një djalë i ri ka sharë dhe goditu
Sulmohet me gurë autobusi i Tiranës, skuadra bardheblu në panik Tirana ka arritur që të marrë një fitore të rëndësishme përballë Vllaznisë. Bardheblutë e drejtuar nga Mema fituan me
Shqiptari i rrëmbye në stracionin e autobusit: Grekët nxjerrin detajet e pengmarrjes së shqiptarit Policia greke ka zbardhur detaje të reja lidhur me arrestimin e shtetasve shqiptarë në vendin fqinj, pasi kishin marrë p
Sulmohet në Serbi autobusi nga Kosova, policia serbe në vendngjarje Një autobus i një agjensioni nga Kosova, por me targa të Shqipërisë, është sulmuar në Krushevac të Serbisë, raporton Gaz