999 rezultate për

atehere

Keni të nxira pa shkak? Ja çfarë po ndodh me trupin tuaj (FOTO LAJM) Shpesh herë ndodh që trupi të na nxihet pa u vrarë, ose me një të përplasur shohim që lëkura mërr ngjyrën e zezë. Por
Nëse dëshironi të flini më mirë, atëherë shmangni këto zakone Sipas Akademisë Amerikane të Mjekësisë së Gjumit, një nga tre të rriturit amerikanë luftojnë me pagjumësi. Dr. Matt G
Keni të nxira pa shkak? Ja çfarë po ndodh me trupin tuaj (FOTO LAJM) Shpesh herë ndodh që trupi të na nxihet pa u vrarë, ose me një të përplasur shohim që lëkura mërr ngjyrën e zezë. Por
Nëse dëshironi të flini më mirë, atëherë shmangni këto zakone Sipas Akademisë Amerikane të Mjekësisë së Gjumit, një nga tre të rriturit amerikanë luftojnë me pagjumësi. Dr. Matt G
Dëshironi të flini mirë? Atëherë këto dy lule s'duhet të mungojnë në dhomë Personat që kanë probleme me gjumë padyshim se do të gëzohen kur ta kuptojnë se ka shumë lule të cilat jo vetëm se ua pa
Zeka ia kthen Ramizit: Nëse une jam UDB-ash atëherë është edhe vëllai jot Deklarata e deputetit Milaim Zeka e dhënë gjatë ditës së djeshme në një medium kosovar, se posedon tri dokumente të nëns
Nëse vonoheni vazhdimisht në punë atëherë vuani nga kjo sëmundje Nëse jeni një nga ata që janë vazhdimisht vonë, shpjegimi shkencor për këtë zakon të keq sigurisht që nuk do të jetë i k
Flet piloti i parë shqiptar që bombardoi Serbinë (VIDEO) Nën komandën e Wesley Clark ka qenë edhe piloti shqiptar Lekë Buçaj. Ai në një deklaratë dhënë për RTK-në ka rrëfyer pas
Skuadra angleze dëshiron triumfin e Liverpoolit në finale të Championsit për arsye personale Jo vetëm ekipet më të mëdha në Euroë janë me Liverpoolin. I fundit që i është bashkuar mbështetjes së redsave në finalen
E ndizni cigaren menjëherë pas ushqimit? Atëherë me siguri nuk e keni ditur këtë! Shumica e duhanxhinjve pikërisht më me dëshirë ndezin cigaren menjëherë pas ushqimit. Shumica e duhanpirësve dëshir
U rikthye në media, por si e fitoi famën Genta e Big Brother (FOTO LAJM) Genta Gjalpi, ish-banorja e Big Brother është rikthyer në media pasi kishte hequr dorë disa vite kur edhe përjetoi ekspe
Vuçiç me Mogherinin: Kur të vini te çështja e Kosovës, atëherë duhen thënë shumë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, bisedoi sonte në Beograd me përfaqësuesen e lartë të BE-së për politikë të jasht
Nëse keni këto simptoma, atëherë zorrët tuaja kanë parazitë. Si t’i largoni në mënyrë natyrale Teksa është e vërtetë që infeksionet e parazitëve kanë tendencë të prekin kryesisht fëmijët, ne ju sigurojmë se ka një p
Barcelona këtë javë mund të shijojë dy trofe Me një pikshin e marrë me Celta Vigon Barcelona është afër që të fitojë dy trofetë vendor. Trofeu i parë mund të vijë
Neymar tregon se si me pak fjalë Messi i ndryshoi jetën Miqësia e Lionel Messit dhe Neymarin është padiskutim e shkëlqyer pavarësisht largimit të brazilianit nga Barcelona. Sul
Bëhuni gati, mund të shikojmë 3 El Clasio brenda 10 ditëve Nëse Barcelona dhe Real Madridi i cakton shorti i gjysmëfinaled së Ligës së Kampionëve përballë njëri-tjetrit, atëherë d
Ermal Fejzullahu kujton veten e tij në vitin 1997, atëherë kur ishte këngëtar fëmijësh Ermal Fejzullahu është njëri ndër artistët më të dashur për publikun. Që nga fillimi i karrierës ka arritur të mbled
Pas largimit të Listës Serbe këtë e pret Haradinajn Partnerëve qeverisës PDK-AAK-Nisma-AKR dhe partive tjera të vogla, nga sot iu është larguar Lista Serbe. Ky vendim i tyr
U diagnostikua me kancer, Berizzo mer lajmin e madh Pasi fitoi luftën ndaj kancerit, ish- trajneri i Sevillas, Eduardo Berizzo është gati të kthehet në punën e tij si trajn
Dëshira e çmendur e Mayweather: Të blej një klub ku të marr dhe Ronaldon Floyd Mayweather është i gatshëm të blejë Newcastle Unitedi për ta bërë një k;lub të madhe deri sa të nënshkruajë dhe me