999 rezultate për

aston

Liverpool shënon fitoren e dytë (VIDEO) Liverpooli ka shënuar fitoren e dytë këtë sezonin në Premier Ligë Premier duke mposhtur me rezultat 1-0 Aston Villan.
Cilët lojtarë do të shpëtonin sezonin e Arsenal? (FOTO LAJM) Me një start për tu harruar në Premier League, pas humbjes në shtëpi 1-3, Arsenal po nxiton për të gjetur përforcimet e
Programi qeverisës, ambasadorët e BE-së takojnë Beqjan e Haxhinaston Ambasadorët e BE-së në vendin tonë zhvilluan sot një takim me përfaqësuesit e grupit të punës për programin e ri qeveris
Rita ndez skenën e “Glastonbury Festival 2013” (VIDEO-FOTO) shte hera e parë që shfaqte talentin e saj në skenën legjendare të Glastonbury, kështu që Rita Ora bëri gjithcka të mund
Wayne dhe Coleen në Glastonbury Festival (FOTO LAJM) Sulmuesi i Manchester United dhe Kombëtares angleze Wayne Rooney dhe bashkëshortja e tij Coleen kanë marrë pjesë dje në
Aston Martin zbulon konceptin CC100 (FOTO-LAJM) Aston Martin ka zbuluar koncept-modelin e saj CC100. Prototipi dy-vendësh është ndërtuar duke u bazuar në makinat sporti
Super Lampard, Chelsea i treti (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore dramatike në "Villa Park" përballë Aston Villas në javën e 37 të Premier League-s duke blin
Supermakinat e policisë së Dubait (FOTO-LAJM) Pas Lamborghinit dhe Ferrarit është radha e makinës luksoze Aston Martin që ti bashkohet makinave të cilat janë pjesë
Dorëzohet Mancini, uron Fergusonin Roberto Mancini duket se është dorëzuar para eksperiencës dhe përvojës së Sir Alex Fergusonit duke e uruar për titullin
Liverpool i feston me fitore Pashkët (VIDEO) Në ndeshjen e vetme të Premier League për ditën e sotme, e përfunduar para pak çastesh, Liverpool ka fituar në transfert
Kur të përplasin një Aston Martin, makina të del nga qejfi (FOTO-LAJM) Drejtuesja e një makine Vauxhall Corsa në ngjyrë rozë, ka humbur kontrollin duke përplasur një Aston Martin DBS, e cila
John Carrew te Inter John Carrew është blerja më e re e Inter. Sulmuesi norvegjez ka mbërritur sot në Milano dhe pas vizitave mjekësore prite
Edhe Inter pas Gaston Ramirez Dopo aver ceduto Sneijder e Coutinho nello scorso mercato di gennaio, l'Inter è alla ricerca di elementi di qualità in v
Arsenal me vështirësi kalon Aston Villa-n (VIDEO) Arsenal me vështirësi ka mposhtur skuadrën e Aston Villas në ndeshjen e zhvilluar të shtunën pasdite në Emirates. Ndeshj
Aston Martin prezanton versionin V8 Vantage SP10 (FOTO LAJM) Aston Martin në panairin e veturave në Gjenevë, do ta ekspozojë versionin special të modelit V8 Vantage S, i cili është
Premier Ligë: Barazon City, mposhtet Aston Villa (VIDEO) Manchester City ka barazuar pa gola në takimin e zhvilluar të martën mbrëma kundër Queens Park R. në Premier Ligë. Pa
100- vjetori i Aston Martin, spektakël në Dubai (VIDEO-FOTO) Aston Martin feston 100-vjetorin e lindjes duke dhuruar një spektakël të vërtetë në Dubai. Një helikopter ka transportua
8-0, Chelsea luan tenis me Aston Villan (VIDEO) Chelsea ka shkatërruar Aston Villan në ndeshjen mbyllëse të javës së 18 të Premier League. Djemtë e Rafa Benitez fituan
Aston Martin i Paul McCartney shitet 378 mijë euro (FOTO -LAJM) Ish-makina Paul McCartney është shitur në një ankand për 307 mijë stërlina, ose 378 mijë euro. Makina e tipit “Aston Mar
Arsenal nxjerr një pikë nga Villa Park (VIDEO) Arsenal nuk ka arritur më shumë se barazim 0-0 në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma si mysafir i Aston Villas në Vil