999 rezultate për

askush

Tragjedi, fëmija niset për në kopësht por gjendet i vdekur në autobus Si gjithnjë, për disa muaj ai ishte shoqëruar nga prindërit në autobusin e kopështit çdo mëngjes, por një ditë ata do të
Vuçiç: Rusët na kanë ndihmuar kur askush nuk ishte Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka thënë se Serbia i konsideron evropianët dhe rusët “miq të vërtetë”. Ai në një int
Ndal policia! I riu nga Tirana plagoset pasi nuk iu bind urdhrit (VIDEO) Deputeti i PD, Ervin Salianji, në një postim në Facebook ka publikuar një video ku shkruan se policia mbrëmë ka qëlluar
Rama zihet ngushtë: Pse nuk arrestohet djali i deputetit që dhunoi Xhisielën? Xhisiela Maloka, vajza nga Lezha, është kthyer në vëmëndjen e shqiptarëve për shkak të historisë së saj dhe akuzave për
Askush s'e dinte! Moderatorja shqiptare është me origjinë nga Rusia Fjoralba Ponari është një ndër moderatoret më simpatike në Shqipëri. Pak ditë më parë bukuroshja zbuloi se së shpejti
Gazetarja i del në mbrojtje Nuhut: Pse e transferuan në Fushë-Krujë Nga Anila Hoxha Jashte politikes... Dritan Lamaj u vra ne shkurt 2013. Pak muaj pasi shoket e tij e lane krejt vet
Askush nuk e thotë, ky është ushqimi perfekt për gratë shtatzëna Gjatë shtatzënisë është e rëndësishme që të mbani një dietë me ushqime të kuqe dhe blu. Ato janë të pasura në antocianin
Askush nuk e dinte, zbulohet misteri që mbante velloja e Meghanit në dasmë Dasma mbretërore britanike u bë kohë që ka kaluar, ama diskutimet mbi detajet e saj do të vazhdojnë ende për aq kohë sa
Ylli i Bayern kërkon largimin, por askush "nuk e do" E ardhmja e James Rodriguez te kampionaët e Gjermanisë, duke gjithnjë e më largë. Së fundmi në mediat gjermane, rapo
Askush se kishte mendjen! Mos ky detaj vërtetoi shtatzëninë e Elitës Prej disa javësh përflitet se Elita Rudi është shtatzënë dhe në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Ndonëse a
Askush të mos mërzitet, por Nora në dasmën e Elitës ua hodhi të gjithave Nora Istrefi ka qenë e ftuara e fundit e Elitës në emision dhe mesa duket mbrëmjen e sotme, këngëtarja e ka marrë shumë
Askush nuk e dinte, Sardi tregon lidhjen e hershme me këngëtaren shqiptare Pak e dinin por mes Sardit dhe Irma Libohovës paska një marrëdhënie familjare të hershme. Artistja Libohova ka postua
Motra e Sardit është spikerja e famshme në Shqipëri dhe askush se dinte! Këngëtarja e njohur shqiptare Irma Libohova ka zbuluar disa informacione që nuk i kemi ditur më parë për dy muzikantët e
Tmerroi 64 vende të botës, por këtë zhurmë askush nuk e shpjegon dot Banorët në Alabama mbetën pa fjalë javën e shkuar kur një zhurmë e fortë (boom) u dëgjua në shumë zona. Ky fenomen nu
Askush si Messi! Shkruan histori në Champions League (VIDEO) Leo Messi ditën e djeshme ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në debutimin e Barcelonës në Champions League. Barc
Këtë bimë të gjithë e kemi në shtëpi, por askush nuk ia di efektin Rigoni, ose siç e quajmë ndryshe manxurana, është erzë aromatike e cila përbën bazën e kuzhinës mediterane, por përshtat
Askush nuk e dinte, Albana Osmani tregon tatuazhin në zonën intime Moderatorja Albana Osmani pas sezonit të punës ka vendosur të shijojë disa itë pushimi për veten e saj. Kështu ajo nu
Askush nuk e dinte, plagët që bëhen ditën nga ato që bëhen natën ndryshojnë Plagët shërohen më shpejt kur ndodhin gjatë ditës sesa gjatë natës. Në këtë përfundim ka arritur një ekip kërkuesish në
Askush se dinte, këngëtari shqiptar baba për herë të dytë Ai dhe bashkëshortja po e mbajnë të fshehtë, por burime për "Prive" kanë zbuluar se këngëtari Albatrit Muqiqi dhe bashkë
5 fakte interesante që askush nuk i di për gjarpërinjtë Gjarpërinjtë janë padyshim disa nga krijesat më interesante dhe që shkaktojnë kuriozitet tek njerëzit. Më poshte Albe