999 rezultate për

arturo

Vidal bisedime me Juventusin? Kiliani sqaron gjithçka Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ka squaruar raportimet se ka pasur kontakte mes tij dhe klubit të Juventusit. Art
Ndeshja vendimtare ndaj Shakhtarit, Interi mund të luaj pa Vidal Inter do të luaj të mërkurën ndeshjen kundër Shakhtar Donetsk në kuadër të javës së gjashtë në Ligën e Kampionëve. "N
Koronavirusi i merr jetën gazetarit të njohur italian Arturo Diaconale ka ndërruar jetë në moshën 75 vjeçare. Gazetari, i cili ishte zëdhënësi zyrtar për Lazion, ndërroi jetë
ZYRTARE/ Arturo Vidal është lojtar i Interit Arturo Vidal është futbollist i ri i Interit. Arturo Vidal është zyrtarizuar si përforcim i ri i Interit. Mesfushori
Koeman përjashton sërish dyshen Vidal-Suarez Luis Suarez dhe Arturo Vidal pasi munguan në ndeshjen miqësore kundër Gimnastic de Tarragona u lanw jashtë listës së loj
Vidal përshëndetet me shokët te Barcelona, gati të niset për Milano Arturo Vidal afrohet gjithnjë e më shumë me Interin. Lajmi konfirmohet edhe nga mediat spanjolle me kilianin që prej
Ndeshja miqësore e Barcelonës, Koeman lë jasht Vidalin dhe Suarez Ronald Koeman ka lënë jashtë listës Luis Suarezin dhe Arturo Vidalin. Barcelona luan sot një ndeshje miqësore me skua
Vidal te Interi si lojtar i lirë, kiliani firmos kontratë 2-vjeçare Arturo Vidal do të jetë lojtar i skuadrës së Inter. Lojtari kilian, Arturo Vidal, ka arritur të shkëpus kontratën me
Mungon vetëm zyrtarizimi, Arturo Vidal gati firmën me gjigandët e Serie A Arturo Vidal do të jetë largimi i radhës nga Barcelona, teksa mesfushori kilian është pranë vetëm zyrtarizimit të Interi
Vidal largohet nga Barcelona si lojtar i lirë Është radha e Arturo Vidal për t’u larguar nga Barcelona. Pas largimit të Ivan Rakitic, serinë e largimeve Barcelona
Meta: Shfaqet një gangster i rrethuar nga servilë që shantazhon opozitën dhe i mbyll gojën shtypit Presidenti Ilir Meta sot ka ndarë një shkrim për Ditën Europiane të kujtimit të viktimave të Stalinizmit dhe Nazizmit du
Rrëfimet e Arturo Vidal: Nga uria që pësoi si fëmijë, te arrestimi i babait të tij dhe shumë skandale (FOTO LAJM) Arturo Vidal ka një karrierë të pasur në futboll duke luajtur për ekipe të mëdha si Juventus, Bayern, dhe Barcelona, shk
Ish-mbrojtësi i Juventusit: Conte donte Vidalin dhe jo Eriksenin Ish-mbrojtësi i Juentusit, Ciro Ferrara, ka zbuluar disa fakte interesante rreth transferimit të Eriksen te Interi. S
Setien vendos për Vidal, kërkon edhe një sulmues Pavarsisht interesimit të vazhdueshëm të Interit, Arturo Vidal do të qëndrojë te Barcelona të paktën deri në fund të kët
Valverde nuk e ka mendjen te e ardhmja e Vidal Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se ai nuk është duke menduar për mundësinë që Arturo Vidal të largohet
Gjyqi i Vidalit me Barcelonën, La Liga merr vendimin Liga spanjolle e futbollit ka refuzuar kërkesën e Arturo Vidal për të përfituar 2,4 milionë euro nga Barcelona për të ci
Arturo Vidal kërkon të largohet dhe hedh në gjyq Barcelonën, te Interi fërkojnë duart Merkato e futbollistëve mund të shohë një lëvizje të bujshme në merkaton e janarit, pasi Arturo Vidal, i cili ishte vler
Zërat e merkatos dhe objektivi personal, rrëfehet Vidal Arturo Vidal është një nga emrat më të përfolur të merkatos së janarit. Antonio Conte e do në ekip dhe drejtuesit e Inte
Prej 5 vitesh bashkë, por "Arturo" tregoi se as nuk ka ndërmend të martohet me "Teresa-n" (FOTO LAJM) Dyshja shumë e njohur e telenovelave spanjolle, Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer, janë prej 5 vitesh në një lidhje da
Derbi milanez për Arturo Vidalin Arturo Vidal pas një sezoni me shumë luhatje tek Barcelona, po mendon largimin nga katalanasit. Sipas asaj që shkruan