999 rezultate për

arsene

"Bomba" e Wenger: Mund të largohem Kriza e Arsenal, por edhe presioni i madh i tifozëve që kërkojnë largimin e tij, kanë bërë që Arsene Wenger të mendojë s
Wenger: Goli i Ibrës, përtej normales Trajneri i Arsenal, Arsene Wenger beson se sulmuesi suedez Zlatan Ibrahimoviç tregoi kundër Anglisë se ka arritur një ni
Wenger euforik: Fitorja ime më e madhe Arsene Wenger është edne euforik për fitoren e çmendur të Arsenal në fushën e Reading në 1?8 e League Cup. Një ndeshje e
Wenger: Me Schalken sigurojmë kualifikimin Arsenali kërkon të rimëkëmbet pas humbjes 0-1 në Premier League ndaj Norwich. Në "Emirates Stadium" skuadra e drejtuar n
Wenger: Interesimi i Barçës na nderon Trajneri francez i Arsenal Arsene Wenger ka dhënë disa deklarata në lidhje me interesimin e vazhdueshëm të Barcelonës pë
Arsene Wenger refuzon Francën Federata Franceze e Futbollit vazhdon të kërkojë një zëvendësues për Laurent Blanc në pankinën e kombëtares. Kandidati k
Van Persie nuk shitet Presidenti i Arsenalit, Peter Hill-Wood, ka thënë se ai është optimist se kapiteni Robin Van Persie do të nënshkruajë ko
Chamackh dhe Tarbat tymosin nargjile, tërbohet Wenger Arsene Wenger është tërbuar kur ka parë fotot e sulmuesit Muran Chamackh teksa tymoste nargjile pas humbjes së Arsenalit
UEFA dënon me 3 ndeshje Arsene Wenger Arsene Wenger, trajneri i Arsenalit, është dënuar nga UEFA me 3 ndeshje pezullim për shkak të kritikave të ashpra ndaj a
Arsene Wenger kërkon Samir Ujkanin Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Samir Ujkani, po monitorohet nga skuadra e Arsenalit, shkruan të hënën sajti "Fastw
Guardiola trashëgimtar i Wenger? Arsenali është duke punuar që të emërojë Pep Guardiolën si pasues të Arsene Wenger në stolin e Topçinjëve, pas rezultate
San Siro dhe Ibra, “tmerret” e Arsene Wenger Arsene Wenger është i bindur se për të mundur Milanin “Arsenali duhet të gabojë sa më pak, ndryshe e ka punën shumë keq”
Milan-Arsenal, Boa “ngacmon” Topçinjtë Kevin-Prince Boateng është drejt rikuperimit dhe në Champions League ndaj Arsenalit të Mërkuren mund të luajë nga minuta
Milan-Arsenal, Wenger humb Mertesacker Probleme në mbrojtjen e Arsenal në vigjilje të ndeshjes të së mërkurës në San Siro përballë Milan. Per Mertesacker nuk d
Wenger shuan ëndrrën "Walcott" të Juventus "Duam ta mbajmë Theo dhe ai e di shumë mirë këtë gjë". Këto janë fjalët e trajnerit të Arsenal, Arsene Wenger pasi prej
Arsenal përgatitet për "Revolucionin" gjerman Sipas "Daily Mirror", Arsenal do të përjetojë në janar një mini revolucion. Merkatoja verore e Topçinjëve nuk e ka bindu
Arsene Wenger jep Ok-in për rikthimin e Henry U fol edhe javë më parë por ishte vetë tranjeri i Arsenal, Arsene Wenger ai që i përgënjeshtri këto zëra. Por duket se t
Wenger: Po të kisha paratë e duhura do i jepja për Neymar "Nëse do të kisha paratë e nevojshme sot, do ti jepja për Neymar. Si Pele? Nuk mund të thuhet pasi Pele ka fituar Kupën
Wenger "ha" inat me Ferguson: Edhe unë përjetë tek Arsenal Siç raporton tabloidi britanik "Sun", Arsene Wenger ka dashur të mbajë një qëndrim të rreth zërave të fundit të merkatos
Wenger "i shkel syrin" PSG: Po ndjej fundin e një cikli Arsene Wenger, tranjeri francez i Arsenal, nëpërmjet një interviste për të famshmen transalpine "L'Eqipe", ka folur rret