999 rezultate për

arrestime

Xhaferri: Janë bërë shkelje procedurale gjatë arrestimeve Kreytari i Kuvendit Talat Xhaferi duke komentuar aksionin e sotëm policor ku janë arretuar edhe deputet të VMRO-DPMNE-s
VMRO-ja bën thirrje për protestë, kundërshton arrestimet Menjëherë pas arrestimit të ish kreut të Byrosë së Sigurisë Publike Mitko Çavkov, deputetëve aktual të VMRO-DPMNE-së, dh
Eurodeputeti sqaron a do ketë arrestime të rëndësishme në Shqipëri, përmend Tahirin Eurodeputeti Eduard Kukan ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me faktin se institucionet evropiane po përdorin një reto
Deklarata e fortë e ish-ministrit: Emra të tjerë në trafikun e drogës, priten arrestime Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka bërë një deklaratë të fortë në News 24 ku ka thënë hapur se ka shumë person
Pas arrestimeve këto janë fjalët e Shpendit Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Lëvizja Vetëvendosje, Shpend Ahmeti, ka reaguar pas arrestimit të tre deputetëve
Katër kandidatët për vendin e kryeprokurorit që do të bëjë arrestimet VIP Adriatik Llallës i kanë mbetur edhe dy javë kohë që të qendrojë në zyrë, ndërkohë që maxhoranca tashmë ka nisur procedur
Në këtë muaj ndodhin arrestimet e para nga Gjykata Speciale Gjykata Speciale nuk e ka në agjendë shpalljen e aktakuzave të para, ani se prej fillimit të verës është funksionalizuar
Forcat Speciale blindojnë Velipojën, priten arrestime të tjera Forcat Speciale të FNSH-së në Shkodër kanë zbarkuar në Velipojë pas kapjes së një sasie të madhe droge prej 1 toni gjatë
Nuk është Llalla, por ky prokuror që pritet të fusë "peshkaqenët" në burg Deklaratat e bujshme se në janar pritet të ketë arrestime "peshkaqenësh" nuk janë aspak të rastësishme nëse shohim zhvil
E FUNDIT/ Fillojnë arrestimet e gjyqtarëve: Pas Shkëlqim Mirit, priten "koka" të tjera Këto muaj pritet të jenë të tensionuar për politikanët dhe anëtarët e sistemit të drejtësisë në vend, pasi priten arrest
Arrestimet në 2018 në Shqipëri, Komisioni Evropian merr masa Pritshmërisë së ambasadorit amerikan Donald Lu i bashkangjitet edhe Komisioni Evropian i cili pret arrestime të zyrtar
E FUNDIT/ Deri në janar priten arrestime VIP Ka qenë tepër i drejtpërdrejt në fjalën e tij ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu duke theksuar se ka ardhur koha
Arrestohet princi miliarder i Arabisë Saudite që erdhi në Shqipëri (FOTO LAJM) Arabia Saudite ka njoftuar mbrëmë arrestimin e investitorit të shquar miliarder, Princit Alwaleed bin Talal. Në valë
Incidenti i parë në zgjedhje, përleshje fizike në Graçanicë dhe dy arrestime në Kllokot Rrjeti i organizatave monitoruese, Demokracia në Veprim ka njoftuar se në në shkollën “Kralj Milutin” në Komunën e Graça
Nga arrestimet deri tek pushkatimet, historia e ministrave të Brendshëm shqiptar Saimir Tahiri pritet të arrestohet sot pas heqjes së imunitetit nga Kuvendi i Shqipërisë. Akuzat ndaj tij janë të rë
Pas Tahirit, priten 12 arrestime në rangje të larta të Policisë së Shtetit Vazhdojnë hetimet në lidhje me “dosjen Habilaj” ndërkohë prokuroria ka ndërmarrë hapin e rëndësishëm drejt arrestimit të
A do të arrestohet sot Saimir Tahiri? Llalla thyen heshtjen (VIDEO) Ditën e sotme në orën 11:00 pritej të zhvilloheshin arrestime të rëndësishme në vend duke u bazuar në ngjarjet e fundit
Trondit Hoxha: Janë rihapur dosjet e SHISH, priten arrestime të rëndësishme Pas kapjes së sasisë së drogës në Vlorë, drogë e cila i përkiste bandës së Habilajve, lëvizje të mëdha priten në polici.
Priten arrestime VIP, prokuroria merr në pyetje Samir Tahirin Nga Ervin Shkulaku Këmbanave u ra në fillim të këtij muaji Ambasadori Amerikan në Tiranë, Donald Lu i cili në
Ora po shkon 11:00! A do të arrestohet Saimir Tahiri? Ora po shkon 11:00 dhe në vend priten të ndodhin arrestime të rëndësishme. Të paktën kështu është paralajmëruar nga