999 rezultate për

arrest

Drogë e vjedhje, arrestohet sërish djali i ish-deputetit demokrat Ditën e shtunë policia e Tiranës vuri në pranga një 37-vjeçar pasi tentoi të vidhte. Burime nga policia bëjnë me dij
Nga droga në vjedhjet e makinave luksoze, kush është djali i arrestuar i ish-deputetit Ervin Tavanxhi, 37 vjec, djali i ish-deputetit Vangjel Tavanxh, u arrestua nga Policia dje në Tiranë pasi akuzohet për n
Përplaset treni në Moske, pesë të vdekur dhe dhjetëra të plagosur (VIDEO) Një aksident masiv ka ndodhur sot në Rusi ku është përplasur një autobus i cili kishte dhjetëra persona në bord. Medi
Biznesmeni, thyen masën e sigurisë dhe godet me grushte 28-vjeçaren Orvel Hebeja një 36 vjeçar nga Fieri është arrestuar nga policia pasi theu masën e sigurisë "Arrest shtëpie" si dhe ka g
Arrestohet me 600 mijë euro, shqiptari Babagjysh i drogës në Itali Një tjetër 24-vjecar shqiptar është arrestuar në Itali pasi iu gjetën 96 kilogramë drogë e llojit marijuanë dhe 600 mijë
Goditi efektivin e policisë, arrestohet 27-vjeçari Një 27-vjeçar banues në fshatin Dardhas-Pogradec është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka goditur një punonjës po
Arrestohet super hajduti në Shkodër, ishte kthyer në tmerrin e qytetarëve I kthyer në makthin e qytetarëve, një shtetas është arrestuar nga Policia e Shkodrës ditën e sotme. Shtetasi i arrest
Kërkohet arrestimi i Thaçit dhe Haradinajt Familjarë të personave serbë të zhdukur gjatë luftës në Kosovë, kanë kërkuar nga politikanët e Serbisë ndërprerjen e dia
Policia në aksion për kapjen e Koçekut por i arreston vëllanë (VIDEO) Arrestohet nga policia vëllai i autorit të vrasjes së Angjelin Shkamit disa ditë më parë. Klaudio Koçeku është vënë në p
Vrasja e oficerit në Lazarat, arrestohet në SHBA autori Policia Shqiptare në bashkëpunim me autoritet në SHBA ka arritur të arrestojë një ndër autorët e vrasjes së oficerit të
Arrestimet para festave është arsyeja për tentim-shfuqizimin e Speciales Një burim i ka thënë Kohës Ditore se mësymja e subjekteve në pushtet për ta bllokuar Specialen, do të vazhdojë. Ai ka
Përplasi për vdekje kalimtarin, arrestohet shoferi në Krujë Policia ka vënë në pranga një shtetas në Krujë pasi akuzohet se ka aksidentuar për vdekje me makinë një këmbësor. Ng
Ishte koka e grupit kriminal në Greqi, arrestohet shqiptari Një shqiptar i cili konsiderohet si koka e një rrjeti kriminal, ka përfunduar në prangat e policisë. Grupi përbëhet
Dy të mitur vjedhin 16 mijë euro në Fushë-Kosovë Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Fushë Kosovë, të cilët kanë vjedhur rreth 16 mijë euro në një shtëpi. “V
Policia arreston 40 mashtrues Policia rajonale e Gjilanit ka njoftuar se ka indetifikuar 40 persona të cilët kanë inskenuar aksidente të ndryshme, me
Vrau mizorisht të riun në mes të Londrës, arrestohet shqiptari i rrezikshëm I konsideruar si një nga njerëzit më të rrezikshëm në Londër, shqiptari Armend Krasniqi,i cili qëlloi me armë në mes të
Shkatërrohet banda e drogës në Greqi, arrestohen 8 shqiptarët 15 trafikantë droge janë arrestuar nga policia greke,8 prej të cilëve janë shqiptarë. Po ashtu janë shpallur në kërk
I arrestuan të dashurin si bosin e drogës, Viola Spiro arratiset nga Shqipëria Moderatorja Viola Spiro ka qenë padyshim në qendër të vëmendjes këto kohë pas arrestimin të të dashurit të saj për trafi
Arrestohen tre persona si të dyshuar për vrasjen në Çair Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, ka dhënë detaje për vrasjen e mbrëmshme në Çair, ku mbeti i vrarë 24-v
Sulmi në Australi, pamjet e arrestimit të dyshuarit (VIDEO) Pamje dramatike janë publikuar gjatë arrestimit të një të dyshuari për sulmin ne Australi ku mbetën të plagosur 19 perso