999 rezultate për

arben

Nuk e pritën mirë, një foto e Don Xhon dhe Arbenitës po qarkullon në rrjet (FOTO LAJM) Dhe që thoni ju, një fotomontazh nga fansat e Don Xhonit, ka bërë bashkë këtë të fundit dhe modelen e njohur Arbenita Is
Akuza e fortë e historianit shqiptar: Rama fali detin në Athinë e shiti edhe tokën! "Gojët e liga në Përmet thonë se toka prej 4 mijë metra katrorë është blerë me ndërmjetësues grekofon..." Një akuzë
Ndryshe nga më parë, çfarë ndodhi me Feron dhe Arbenitën (FOTO LAJM) Dyshja shumë e njohur dhe e komentuar e shoëbiz-it, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli, janë një ndër çiftet që nd
Tre javë luftë me vdekjen dhe i intubuar, 65 vjeçari mposht koronavirusin Arben Dojaka është 65-vjeçari, i cili ka arritur të mposhtë koronavirusin pas tre javë intubim. Sot vetë ministrja Og
I bërë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse (FOTO LAJM) E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, modelja Arbenita Ismaili k amt
Mohoi ndërhyrjet në fytyrë, doktoresha ruse nxjerr përsëri "zbuluar" Arbenitën (FOTO LAJM) Disa foto "Para dhe Pas", të publikuara nga një doktoresh në një klinikë ruse bën xhiron e rrjetit dia muaj më parë ku d
Arbenita "detyron" Feron të zhduket nga Instagrami (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Fero, ka qenë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit për shkak të projekteve dhe ideve të tij për të b
"Duhej dërguar jashtë", Pipero tregon çfarë do ta shpëtonte Arben Bajon Koronavirusi i mori jetën skulptorit të njohur dhe pedagogut Arben Bajo, i cili ndodhej në gjendje të rëndë në spitalin
E trishtë, skulptori i njohur Arben Bajo humb betejën me COVID-19 Skulptori i njohur Arben Bajo nuk e ka fituar betejën me COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga miqtë e tij në rrjetin soc
Jo vetëm që përdor Photoshop, por Arbenita jep publikisht leksione (VIDEO) Një ndër modelet më të bukura shqiptare e suksesshme dhe mjaft e përfolur si për lidhjen e saj me reperin Fero, por edhe
Arben Gjata rizgjidhet rektor i Mjekësisë për mandatin e 5-të, kush janë fituesit në 12 Universitete Ka përfunduar numërimi i votave në Universitetin e Mjekësisë, ku Prof. Dr Arben Gjata është rizgjedhur rektor, për manda
"8 me 2", Fero i ka ndaluar Arbenitës diçka dhe ajo s'guxon ta bëjë (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita nuk po bëjnë në asnjë moment "pushim" më pjesmarrjen e tyre në media. Ata po përfliten shumë për li
U përfolën për ndarje, Fero publikon videon intime nga dushi me Arbenitën (VIDEO) Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet të cilët përfliten më shpesh për krizat në lidhjen e tyre, kjo pasi ata "provokoj
Arbenita dhe Fero në krizë? Detaji që i nxorri zbuluar Marrëdhënia e tyre është kthyer ndër më të komentuarat në media, ndërsa Arbenita dhe Fero ndër çiftet më të ndjekur në r
"Zemra ime u thye", Arbenita Ismajli humb njeriun e afërt të familjes (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, ka treguar me anë të një postimi në rrjete sociale se ka humbur një nga personat e a
Wow! Arbenita pozon topless nga vaska dhe i "çmend" të gjithë (FOTO LAJM) Bukuroshja Arbenita Ismajli s’ka aspak nevojë të zhvishet për të tërhequr vëmendjen e ndjekësve në Instagram. Por, me
Plas sherri mes shokëve: Të besova, por ti më ke mashtruar Shkak për mosmarrëveshje midis dy ish-shokëve është bërë një shumë parash që Arbeni i dha shokut të tij Albertit. Nuk e
"Si në Kosovë", Arbenitës i mbushin çantën luksoze me "tradita" (FOTO LAJM) Duhet ta pranojmë se për hir të së vërtetës zakonet shqiptare janë shumë të bukura dhe të veçanta. Dhe kur flasim për za
Ekzekutimi i Arben Bilalit, prokuroria pushon çështjen për Gjergj Cukalin Prokuroria e Tiranës ka pushuar çështjen e Gjergj Cukalit, si i dyshuar për vrasjen e ish policit Arben Bilali në janar
Përveç surprizës, Arbentia po feston ditëlindjen e Feros në shtepinë e prindërve të tij? (FOTO LAJM) Ditën e sotme Fero feston 23 vjetorin e tij të lindjes. Të gjithë presin me padurim surprizën e Arbënisët dhe modelja