999 rezultate për

aplikacionet

Office 365 është zëvendësuesi i Outlook.com Microsoft po planifikon të zëvendësojë teknologjinë dhe ndërfaqen e përdoruesit të Outlook.com me platformën Office 365.
Microsoft sjell aplikacionin Office për telefonat Windows Microsoft prezantoi aplikacionet Office për telefonat inteligjentë Windows. Aplikacionet e reja Office janë dizajnuar pë
Ja aplikacionet e Galaxy S6 Telefoni i ri Samsung Galaxy S6 do të ketë vetëm dy aplikacione të Samsungut, S Voice dhe S Health do të jenë dy aplikac
Ja aplikacionet që harxhojnë baterinë e telefoni tuaj Aplikacionet janë një element të cilat kanë dhe ndikimin më të madh përsa i përket haxhimit të baterisë së telefonit.
Ja tre aplikacionet problematike të Androidit Ekzistojnë tre aplikacionet të cilët janë të destinuar të dëmtojnë telefona tanë. Këto janë pjesë e Google Play, aplikac
Microsoft rivalizon Apple dhe Google Microsoft duket se po shfaqet shumë fuqishëm në treg, duke sjellë produkte e kryesisht aplikacione të reja për platforma
Ja aplikacionet më të shkarkuara të Facebook-ut Facebook zotëron aplikacionet Facebook, Facebook Messenger, WhatsApp dhe Instagram, të cilat ishin edhe katër aplikacion
Aplikacionet që duhen shkarkuar në një smartphone të ri Smartphonet Android, siç ju e dini, përbëjnë shumicën, nëse ju sapo e keni marrë një të tillë aplikacionet që duhet të s
Opsionet më të kërkuara në Apple Kompania Apple ka listuar aplikacionet më popullore të vitit për iPhone dhe iPad. Ndër aplikacionet falas të shkarkuar n
Dy portale on-line për të denoncuar korrupsionin Dy portale on-line për të denoncuar korrupsionin dhe krimin kibernetik janë vënë në dispozicion për të gjithë qytetarët.
iOS 8.1 prezantohet më 20 tetor Apple ka filluar tashmë të përhapë versionin iOS 8.1 beta tek zhvilluesit, dhe shumë shpejt edhe përdoruesit e thjeshtë
Reklamat e Facebook-ut do të jenë të pashmangshme Në qoftë se jeni një zhvillues aplikacionesh mobile që po kërkoni një mënyrë të qëndrueshme dhe të pranueshme për të mon
Të kontrollosh aplikacionet e muzikës në iPhone me një lëvizje dore Me një çmim prej 25 dollarësh, përdoruesit e iPhone, iPad dhe iPod Touch, të cilët përdorin aplikacionet e muzikës, mund
Aplikacionet që gjejnë smartfonët e humbur (FOTO-LAJM) Në Amerikë janë humbur mbi 30 miliardë dollarë smartfonë. Por për të evituar këtë gjë disda kompani ofrojnë aplikacione
KQZ-ja s'ka informacion për fletë-aplikacionet në Serbi Ka nisur shpërndarja e fletë-aplikacioneve për regjistrimin e votuesve të mundshëm në Serbi nga përfaqësuesit e OSBE-së.
Ja 10 aplikacionet më të mira që ju duhen gjatë pushimeve verore Megjithëse sot kompanitë celulare kanë zhvilluar shërbimin Roaming kudo që ju të shkoni, përsëri faturat mbeten shumë të
Aplikacionet “magjike”, smartphonet që zbulojnë nevojat e përdoruesve Kompani të mëdha të Silicon Valley (përfshi Google) janë duke punuar për disa aplikacione “magjike”. Bëhet fjalë për dis
Tani mund shkarkoni aplikacione falas në iPhone dhe iPad Shkarkimi i aplikacioneve në iPhone ose iPad tashmë mund të bëhet pa paguar asnjë qindarkë. Pcworl shkruan se një kompan
10 aplikacionet më të shtrenjta në AppStore (FOTO LAJM) Çmimet e aplikacioneve në AppStore, platformën e Apple ku shiten programe të ndryshme për iPad, iPhone dhe iPod, ndrysho
Google përfshin edhe Shqipërinë në aplikacionet e saj Me vendosjen në funksion të Facebook Graph Search, si motor i ri i kërkimit në internet, Google menjëherë është përgjigj