999 rezultate për

angel

"Koreja e Veriut do të sulmojë Los Angeles-in me armë bërthamore" (FOTO LAJM) Ndërkohë që tensionet mes Koresë së Veriut dhe SHBA-së janë në kulmin e tyre, ka mjaft ekspertë të sigurisë që i tremben
Më në fund një lajm i mirë nga Angelina Jolie Kohët e fundit kemi dëgjuar vetëm lajme ndarjeje –bashkimi për Angelina Jolie, e cila bashkë me ish-partnerin e saj Brad
Mahniti grekët, Alket Rizai rrëfen gjestin e tij prekës për Evangelian me kancer Alket Rizai emocionoi të gjithë Greqinë me gjestin e tij të mbledhjes së fondeve për Evangelian 8-vjeçare, e cila vuan n
Mediat greke i bëjnë jehonë gjestit prekës të Alket Rizait ndaj Evangelias me kancer (VIDEO) Ka bërë bujë gjesti i shqiptarit Alket Rizai të dënuar në Greqi, i cili mblodhi fonde në burg për vogëlushen 8 Evangelia
Trajneri i Maqedonisë: Ndeshjen më të mirë të eleminatoreve e kemi ruajtur kundër Shqipërisë Igor Angelovski trajneri i Maqedonisë ka shprehur bindjen e plotë se Maqedonia do të luajë një ndeshje në sulm dhe gjit
Bred Pitt i kërkon falje Jennifer Aniston pse e la për Angelinën Brad Pitt duket se i ka rënë “pishman” për gabimet që i ka bërë, pas ndarjes me Angelina Jolie. Aktori ka reflektuar
Barcelona ngadalë po tërhiqet për Coutinhon, tani synon mikun e Messit Sipas Mirror herët apo vonë, Barcelona do të duhet të pranojë humbjen dhe të gjejë një alternativë tjetër përpos Philipp
Gjendja aktuale e Angelina Jolie është e frikshme (FOTO LAJM) Angelina Jolie është një nga aktoret më të dashura në të gjithë botën. Por kohët e fundit ajo është shfaqur shumë e
Polici që shpëtoi Zaevin bëhet kryetar në MPB Sasho Tasevski dhe Aco Angellovski, të cilët më 27 prill si pjesë e sigurimit të ministrit të Punëve të Brendshme, Olive
Nuk ka ndarje? Angelina dhe Brad Pitt ndalin procedurat e ndarjes Angelina Jolie dhe Brad Pitt mesa duket nuk dëshirojnë më që të shkurorëzohen. Kështu së paku kanë pohuar për revistë
Është milionere, por ja çfarë jete bën Angela Merkel Kancelarja gjermane Angela Merkel, e cila ka qenë shumë e suksesshme në jetën e saj private, para dhe pas zgjedhjeve, ng
Komedia "Ermal Mamaqi" nuk ka fund, ja komenti mbi foton e Anxhela Martinit (FOTO LAJM) Padyshim që Angela Martini tashmë është bërë kryetemë e diskutimeve pasi ajo tashmë ka hequr dorë nga modelimi për shkak
Angela Martini heq dorë nga modelingu : Kam boll para Modelja e njohur, Angela Martini duket se i ka dhënë fund modelingut dhe do të merret me dicka tjetër duke ia nisur nga
Messi ka dy dëshira për Barcelonën në merkato Lionel Messi thuhet se dëshiron që Barcelona të nënshkruajë me dy lojtarë; Angel Di Maria dhe Paulo Dybala, sipas Gazzet
Angela Martini bën buzët, rezultati shokues (FOTO LAJM) Pak kohë pasi Angela Martini pushoi së qëni aktive në rrjetet sociale, njerëzit filluan diskutimet nëse i ka ndodhur diç
Angelina në prag të vdekjes? Shokojnë fotot e saj te fundit (FOTO LAJM) Angelina Jolie vazhdon të ketë peshë të dobët trupore. Ish- gruaja e Brad Pitt shqetëson me pamjen e saj, sidomos me këm
Angelina Jolie rrëhet për herë të parë pas ndarjes me Brad Pitt Nuk ka kaluar shumë kohë që kur divorci i çifti të famshëm hollivudian Angelina Jolie dhe Brad Pitt u bë kryetemë e medi
10 qytetet më të mira në botë sipas të rinjve Sipas një studimi te fundit kryer tek moshat e reja, ja cilat janë qytetet me te mira ne bote për te vizituar, për te pu
Angela Martini rikthehet në Instagram, postet e rradhës artileri e rëndë (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare me famë botërore Anxhela Martini ka munguar prej kohësh në rrjetete sociale dhe nuk është më
Pribe sërish në Shkup, takim me Vrangellovskin Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski, ka realizuar takim me grupin ekspertëve të lartë për çështje sistematike