999 rezultate për

andrra

Andrra Destani uron Sinanin për përvjetorin e martesës (FOTO LAJM) U bënë dy vite që nga dita kur Sinan Hoxha i dha fund beqarisë, duke u martuar me bukuroshen Andrra Destani. Ata jan
Kjo është shtëpia e Sinanit dhe Andrrës (FOTO LAJM) Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë krijuar familjen e tyre të re duke iu përkushtuar plotësisht djalit të tyre, Ansi.
Andrra rrëfen se nuk i pëlqen këngët e Sinanit (FOTO LAJM) Në episodin e radhes në programin “Lart e poshtë” me Eraldo Rexhon kanë qenë të ftuar këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkës
Sinan Hoxha rrëfen se kur do të bëhet baba për herë të dytë Sinan Hoxha, është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar bashkë me nusen e tij modelen Andrra Destani
Ja si ka qenë Andrra në vajzërinë e saj (FOTO LAJM) Një nga femrat më të bukura të njohura në Shqipëri është nusja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani e cila edhe pse e martu
Andrra Destani, dedikim emocionues për të birin: Jetë që jetës sime i jep jetë! Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha me anë të një postimi në llogarinë e saj në Facebook i ka dedik
Andrra feston ditëlindjen, ja surpriza romantike e Sinanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Andrra Destani ka festuar ditën e saj të lindjes. Sigurisht këtë ditë të vecantë ia ka bërë më të bukur
Andrra feston ditëlindjen, zbulohet diferenca e moshës me Sinanin (FOTO LAJM) Bahskështorja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Vetë Andrra ka postuar në rrjetet sociale n
Andrra publikon foto emocionuese të Sinanit dhe djalit (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani ka publikuar një foto mjaft të ëmbël ku ai shfaqet së bashku me A
Andrra publikon momentet intime në shtrat me Sinanin (FOTO LAJM) Që kur shpallën fejeësem Andrra Destani dhe Sinan Hoxha u bënë një ndër çiftet më të përfolura në media. Duke ditur k
Andrra del për herë të parë në ekran me Sinanin: Ja si lindi dashuria... (FOTO&VIDEO) Sinan Hoxha së bashku me Andrrën, bashkëshorten e tij kanë qenë dy nga personazhet në emisionin e së shtunës mbrëma “Xin
Gruaja e Sinanit rikthehet në super formë, ja si duket (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet tepër në formë. Mesa du
Andrra e Sinanit del shëtitje për herë të parë me djalin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të suksesshëm Sinan Hoxha, Andrra, e cila ndodhet ende ne Gjermani ku dhe ka lindur fëmijën e
E dini sa vite diferencë kanë Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra? Këngëtari i njohur shqiptar Sinan Hoxha, pak muaj më parë vendosi të martohej me bukuroshen nga Kumanova që jeton në Ham
Gruaja e Sinan Hoxhës bëhet 21 vjeçe, ja si duket tani (FOTO LAJM) Bashkëshortja bukuroshe e Sinan Hoxhës, Andrra Destani pret që për pak kohë të bëhet nënë e të sjellë në jetë fëmijën e