999 rezultate për

andres

Iniesta merrr një vendim të madh, tregohet realist për të “Jam realist, ka shumë mundësi që ky botëror të jetë takimi im i fundit me ekipin përfaqësues”. Kështu së paku ka pohuar
Andresa prezanton familjen e saj të madhe në Brazil (VIDEO) Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar edhe pse në fakt ajo është nga Brazili. Pas mbyllje
Klubi meksikan zyrtarizon Andres Iniestën, por më pas plas gallata Mund të jetë shumë e vështirë të luash në një sport, kur dikush tjetër mban emrin dhe mbiemrin tënd, dhe në fakt është s
Si duket sot ish e dashura e Noizyt, nëna e Leandrës (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy njihet për historinë me ish të dashurën e tij, nënën e Leandrës. Shpesh është aluduar se reper
Derbi i Katalonjës, ja si pritet të luajnë Espanyol dhe Barça Barcelona do të luajë sonte një ndeshje shumë delikate, derbin ndaj Espanyol. Sulmuesi brazilian Neymar do të rikthehet
Kush është juristi italian që i ka "marrë zemrën" Andresës (FOTO LAJM) Prej vitesh ajo është një ndër personazhet më të dashura të televizionit shqiptar. Andresa, vajza braziliane që e sh
Iniesta elozhe Juventusit: Kanë lojtarë klasi në çdo repart Andres Iniesta beson se Barcelona do të bëjë paraqitje të mira në dy ndeshjet ndaj Juventusit për t’u kualifikuar në gjy
Iniesta te City? Ja si përgjigjet kapiteni i Barcelonës Andres Iniesta nuk ka asnjë dyshim për të ardhmen e tij dhe synon që ta mbyllë karrierën te blaugranët. Në një interv
Zbulohet data dhe ora e "El Classicos" EL Classico e dytë e këtij sezoni ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit do të zhvillohet të shtunën më 2 prill në ora 20
IFFHS, 10 playmaker-at më të mirë për vitin 2015 (FOTO LAJM) Lionel Messi shpallet për herë të parë lojtari organizator më i mirë i vitit nga IFFHS, Instituti i Historisë dhe i Stat
Barcelona kërkon triumfin ndaj Sevillas në krizë (FORMACIONET) Barcelonën e pret sot një ndeshje e vështirë në transfertë ndaj Sevillas. Vendasit janë në krizë, por prapë mbetet një k
Sneijder-Iniesta, sfida e mbrëmjes (VIDEO) Miqësorja e mbrëmjes së sotme Holandë-Spanjë është rimishërim i finales së Botërorit "Afrikë e JUugut 2010" dhe ndeshjes
Iniesta: Messi, kandidati i vetëm për "Topin e Artë" Lionel Messi është futbollisti i vetëm që meriton "Topin e Artë". Kështu mendon mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta.
Andres Iniesta fiton "Golden Foot 2014" (FOTO LAJM) Andres Iniesta fiton çmimin "Golden Foot 2014". Mesfushori i Barcelonës është nderuar në Montecarlo gjatë ceremonisë së
Andres D'Alessandro shënon me sy mbyllur (VIDEO) Që lojtarët realizojnë gola spektakolarë në goditje dënimi këtë e kemi parë por që të shënosh me sy mbyllur këtë gjë nuk
Iniesta: Përgjegjësi të madhe mbi supe Mesfushori Andres Iniesta deklaron se Spanja vazhdon të jetë e uritur pavarësisht suksesve të arritura në dekadën e fund
Basha-Dhrikos: Marrëdhëniet dypalëshe t’i ngremë në një nivel të ri Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha priti sot në një takim kryetarin e Bashkisë së Mandrës në Atikë-Greqi Jorgos
Gruevski: Të respektohet vendimi i Gjykatës së Hagës Kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski ka realizuar dje në Bruksel takimin e parashikuar me Sekretarin e përgjithshë
Kryeministri Gruevski sot vizion Brukselin Me ftesë të Andres Fog Rasmusen, Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Nikolla Gruevski sot do të vizitojë selinë e N
Andres Iniesta, 2018 (VIDEO) Andres Iniesta ka zgjatur kontratën që e lidhte me Barcelonën deri në 30 qershor të vitit 2018. Mesfushori spanjoll hodh