999 rezultate për

ancelottit

Real Madrid, 7 dyshimet e Ancelottit (FOTO LAJM) Të drejtosh një ekip si Real Madrid nuk është aspak e lehtë, dhe këtë më mirë se kushdo tjetër e di tekniku i ri Carlo A
Thiago Silva "qan" largimin e Ancelottit Edhe pse Carlo Ancelotti ka nisur aventurën e re me Real Madrid, në Paris ka nga ata që e "qajnë" largimin e trajnerit i
Real Madrid, dita e parë e Ancelottit (VIDEO-FOTO) Carlo Ancelotti ka zhvilluar dje stërvitjen e parë me skuadrën e tij të re Real Madrid. Ish tekniku i Paris Saint Germai
5 "vogëlushë të artë" nën urdhërat e Ancelottit (FOTO LAJM) Me zyrtarizimin e Asier Illarramendi Real Madrid ka luksin të ketë në ekip pesë talente spanjollë, të cilët javë më parë
Messi i frikësuar nga Reali i Ancelottit Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka kërkuar nga skuadra e tij që të jetë e kujdesshme në sezonin e ri të garave ndaj Real
Reali i Ancelottit me talente të reja (FOTO-LAJM) Isco, Morata, Jese, Carvajal dhe Nacho janë pesë lojtarët e rinj që pritet të jenë pjesë e skuadrës së ideuar nga teknik
Mesfusha e Realit, 7 dëshirat e Ancelottit (FOTO LAJM) Sipas të përditshmes spanjolle "AS", Carlo Ancelotti, pasi siguroi kartonin e Isco nga Malaga, i ka kërkuar presidentin
Real Madrid, prezantimi i Ancelottit (FOTO LAJM) Carlo Ancelotti, pasi u lirua nga PSG, shfaqet shumë entuziast për nisjen e aventurës së re në krye të pankinës së Real
"Ibra dhe Thiago nuk largohen" Zlatan Ibrahimoviç dhe Thiago Silva nuk do të largohen nga Paris Saint Germain pavarësisht largimit të Carlo Ancelottit
Reali i Carlo Ancelottit (FOTO LAJM) Carlo Ancelotti është tekniku trajneri që përdor më shumë skemën 4-3-3 dhe këtë pritet ta bëjë edhe nëse shkon te Real M
Pirlo: Reali, ëndrra e Ancelottit Andrea Pirlo konfirmoi synimin Carlo Ancelottit për të drejtuar Real Madrid. Sipas fantazistit të Juventus dhe Kombëtare
Ja ndihmësi i Ancelottit te Real Madrid E përditshmja sportive spanjolle "Marca", e cila është shumë pranë klubit të Real Madrid, zbulon edhe emrin e ndihmësit
Real Madrid, Zizu zëvëndësi i Ancelottit? Real Madrid në formatin Ancelotti ka filluar të marrë formë. Edhe pse nuk ka ende asgjë zyrtare rreth afrimit të tekniku
Ja "blerja" më e re e Barçës (FOTO LAJM) E fejuara e yllit të Barcelonës Gerard Pique, Shakira, ndodhet në kryeqytetin francez Paris aty ku pas disa ditësh do të
Në Francë të sigurtë: Sissoko i Milanit Mohamed Lamine Sissoko dhe klubi i Milan duken shumë pranë njëri-tjetrit. Lajmi vjen nga Franca, ku 27-vjeçari ish futbo
PSG, Wenger në vend të Ancelottit Trajneri italian, Carlo Ancelotti është joshur nga rroga që përfiton nga sheikët e PSG-së por deri në këto momente ka zh
Hija e Mourinhos mbi stolin e Ancelottit Zërat që nisen nga Spanja, ku tensionet mes Jose Mourinhos dhe drejtuesve të Real Madrid tashmë nga aludime janë kthyer
Leo dhe Anceotti më sollën te PSG-ja Thiago Silva thotë hapur se Paris Saint-Germain është një prej klubeve më të mirë në botë, të paktën nga ajo që ekipi ka
Pirlo, "ëndrra" e Ancelottit Pas largimit nga Milani, ku arriti të fitonte pothuajse gjithçka, Andrea Prilo po kalon një tjetër moment të mrekulluesh
Përqafime dhe gol Ancelottit, Pato: Jam i Milanit Milani përshëndet Dubain me një siguri: Alexandre Pato! Sulmuesi 22 vjeçar, njeriu më i përfolur i kësaj merkato janari,