999 rezultate për

allegri

Max Allegri tregon se si duhet ta mposht Atletico Madridin Trajneri i Juventus, Massimiliano Allegri, ka bërë të ditur se çfarë i nevojitet skuadrës së tij për ta përmbysur Atleti
Allegri rrezikon, Zidane bëhet gati për Juventusin Juventusi u mposht dje 2-0 në "Wanda Metropolitano" nga Atletico Madrid teksa kualifikimi bëhet dhe më i vështirë në Tor
Allegri: Gabuam shumë, por besoj te kualifikimi Massimilliano Allegri, trajneri i Juventus, është shprehur optimist për ndeshjen e kthimit të 1/8-ave të Champions Leagu
Allegri: Nuk mjafton vetëm CR7, Dybala e nis titullar Masimiliano Allegri ka konfirmuar edhe njer se Paulo Dybla do ta nisë nddeshjen si titullar. Ai gjithashtu ka deklaru
Totti, Zanetti dhe Allegri në Hall of Fame Francesco Totti, Javier Zanetti dhe Massimiliano Allegri janë në mesin e emrave të përfshirë në Hall of Fame të futbolli
Allegri: Dybala do të luaj kundër Atleticos Juventusi do të luajë përballë Atletico Madrid nesër në mbremje dhe Allegri siç është e traditës ka folur përpara mediav
Allegri një ide "të çmendur" për formacionin kundër Atletico Madrid Masimiliano Alegri nuk rresht së provuari, studiuari dhe në pritje të Atletikos së Madridit është gati që të nxjerrë “sh
3 emra për të zëvendësuar Allegrin Me shumë mundësi ky do të jetë sezoni i fundit i Massimilano Allegri tek Juventusi, shkruan Albeu.com. Sipas gazetës
Max Allegri konfirmon të ardhmen e tij Maxi Allegri është duke u lidhur me një largim nga Juventusi. Trajneri italian ka thënë se ai nuk po mendon tani për
Ndihet nën hijen e Ronaldos, Interi synon Dybalën Paulo Dybla nuk po kalon aspak një momet të mirë te Juventusi, sikur mos mjaftonin paraqitjet e dobëta në fushë ku ai k
Tension te Juventus mes Dybalës dhe Allegrit Juventus po kalon një mini-krizë. Pas eleminit nga Kupa e Italsië nga Atalanta bardhezinjtë barazuan dhe me Parmën. Si
Sezoni i fundit i Allegrit me Juventusin? Sipas portalit spanjoll "Don Balon", Juventus ka vendosur ta zëvendësojë trajnerin Allegri me Zinedine Zidane verën e ar
Allegri largon presionin: Mandzukic titullar, debuton dhe Caceres Juventusi do të luajë të shtunën mbrëma ndaj Parmës në në shtëpi. Bardhezinjtë vijnë të trishtuar në këtë përballje
Max Allegri merr një lajm fantastik nga e dashura e tij Massimiliano Allegri mund të jetë mërzitur shumë nga eliminimi i Juventusit në Kupën e Italisë, por nga jeta private laj
Humbja me Atalantën, Allegri shtrydh skuadrën në stërvitje (FOTO LAJM) Juventusi u eleminua dje në mbrëmja nga Kupa e Italisë teksa u shkatërrua 3-0 nga Atalanta në Bergamo. Fotot e stërvi
Flet Allegri pas eleminimit të Juventusit Allegri e ka pranuar se paraqitja e skuadrës së tij ishte pritur për shkak të problemeve që kanë pasur gjatë kohës së fu
Allegri me dhimbje koke, Bonucci pëson dëmtim të rëndë Siç raportojnë mediat italiane, Leonardo Bonucci mund të jetë jashtë fushave për një muaj pas një lëndimi në gju. Mbr
Juventusi me mungesa të mëdha ndaj Lazios Massimiliano Allegri do të përballet me disa mungesa të rëndësishme nesër në ndeshjen kundër Lazios. Juventusi do të
Allegri: Vështirë të nënshkruajmë me Pogba, Benatia kërkoi vetë largimin Në prag të ndeshjes me Lazion, trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka dalë në një konferencë për shtyp ku foli p
Humbi penallti kundër Chievos, Ronaldo zbulon bastin me Allegrin Cristiano Ronaldo ka humbur mbrëmjen e djeshme një penallti përballë portierit Sorentino të Chievos. Megjithëse bard