999 rezultate për

akuzat

Kjo foto ka marrë mijëra komente tallëse (FOTO LAJM) Alessia Marcuzzi është mërzitur me akuzat e fansave se përdor fotoshop në fotot që hedh, kështu që kësaj radhe vendosi q
Pamela Anderson nxjerr videon pas rrahjes nga Adil Rami (VIDEO) Pamela Anderson vijon me akuzat ndaj ish-të dashurit Adil Rami. Këtë herë, ajo i ka treguar me fakte të gjitha gjërat që
Akuzat për përdhunim, policia kërkon shtyrjen e hetimeve për Neymar Është shtuar me një tjetër kapitull çështja Neymar. Policia braziliane ka kërkuar shtyrjen me 30 ditë të hetimeve për su
Politikania opozitare në gjyq për "fyerje" ndaj Erdoganit Një figurë udhëheqëse në politikën e Stambollit u paraqit të premten në gjykatë nën akuzat se ofendoi presidentin e Turq
"Messi iranian" mohon akuzat se ka fjetur me 23 gra Reza Parastesh, një burrë iranian që në pamje ngjan me Lionel Messin, i ka mohuar akuzat se e ka shfrytëzuar ngjashmërin
Sot 10 vite nga vdekja e Mbretit të Popit, Michael Jackson Ishte pikërisht data 25 qershor kur Mbreti i Popit, Michael Jackson u nda nga jeta. Jackson do ishte 60-vjeç nëse do
Akuzat për korrupsion, lirohet Michel Platini Michel Platini i cili u arrestua dje nga polica fraceze nën akuzën për korrupsion në lidhje Botërorin 2020 sot ai është
Platini mohon akuzat për korrupsion Ish-presidenti i UEFA-s, Michel Platini ka thënë se ai është i pafajshëm dhe akuzat për korrupsion në rastin e organizim
Soreca flet për Euronews: Do t'i marrim parasysh akuzat e opozitës “Shqipëria në udhëkryq të BE-së, mes reformave të mëdha dhe protestave në rrugë” ky është titulli i intervistës që ambas
Rëndohen akuzat ndaj Neymarit, dalin mesazhet tronditëse Rëndohen akuzat ndaj Neymart, dalin mesazhe te reja Neymar nuk po kalon ditë aspak të mira. Futbollisti brazilian p
Akuzat për përdhunim, Neymar në polici (VIDEO) Ylli i futbollit i Brazilit Neymar është paraqitur në një stacion policor në Rio de Janeiro për të bërë një deklaratë pa
Modelja nuk i ndal akuzat ndaj Neymarit: Shkova në Paris për seks, por filloi të më godiste (VIDEO) Modelja braziliane, Najila Trindade nuk i ndak akuzat ndaj Neymarit. Nga një video e publikaur sot ne media shihet q
Akuzat për përdhunim, reagon babai i Neymarit Babai i Neymarit ka deklaruar se video e publikuar në media nga modelja Nalija Trindade, është e fabrikuar, dhe se djali
Alarm në Greqi, akuzat e shqiptarëve të arratisur nga burgu Ditën e sotme dolën fotot dhe identiteti i shqiptarëve të arratisur gjatë orëve të para të ditës nga bugu në në Greqi.
Plas në Brazil, Neymar akuzohet për përdhunim Neymar është akuzuar për përdhunim nga një grua braziliane. Por, ylli i Paris Saint-Germainit i ka mohuar fuqishëm ak
Vrasja e Devi Kasmit, Eftimius Eftimu mohon akuzat Eftimius Eftimu ka mohuar përfshirjen në ngjarje që lidhet me vrasjene Devi Kasmit. Në Gjykatën për Krime të Rënda, E
Sa rrezikon Loredana nëse shpallet fajtore për akuzat në Zvicër Raperja kosovare Loredana Zefi po akuzohet se ka përvetësuar nga një çift zviceran nga Valais rreth 700,000 franga. Gaz
Loredana thyen heshtjen dhe flet më në fund për akuzat e mashtrimit Duket se heshtja e Loredana Zefit për skandalin e zhvatjes se qindra mijëra frangëve nuk do të zgjasë shumë. Reperja ka
Loredana mohon akuzat për marrjen e 900 mijë frangave, ia hedh fajin vëllezërve Reperja nga Ferizaj, Loredana Zefi e cila është e martuar me reperin kosovar, Mozzik aktualisht po përballet me akuza të
I dyshuari për grabitjen në Rinas mohon akuzat: S’jam "daja" që kërkoni Kosovari i arrestuar për grabitjen në aeroportin e Rinasit, kërkon ballafaqim me të penduarin Alkond Bengasi, bashkëpunë