999 rezultate për

akuza

Akuza të reja për princin britanik, si më përdhunuan te ferma e Epstein (FOTO LAJM) Një nga vajzat e cila thotë se është trafikuar dhe abuzuar nga Epstein kur ishte vetëm 15 vjeçe, po flet për herë të par
PADIA/ Zbardhen akuzat, sa vite burgrrezikon Dvorani nese gjendet fajtor Presidenti Meta pritat të dorëzojë sot padinë e tij ndaj kreut të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani me
Pas akuzave të Metës, reagon Ardian Dvorani Meta theksoi në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat se e akuzonte Dvoranin për dy shkelje: Shpërdorim detyre dh
"Akt mafioz", Meta numëron akuzat ndaj Dvoranit Presidenti Meta e paralajmëroi se do depozitonte një kallëzim penal për kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi,
Akuza e fortë e Berishës ndaj Dvoranit: Ka 100 milionë të pajustifikuara Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta sot mbi kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian D
"Ushtar i verbër i partisë", kryetari i KED reagon ashpër pas akuzave të Metës Deklaratat e Metës në lidhje me procesin e përzgjedhjes së anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, nuk janë pritur aspak mirë
I bëri presion Presidentit të Ukrainës? Akuza të reja ndaj Donald Trump Një diplomat i lartë amerikan tha në seancat dëgjimore se Presidenti Trump pyeti drejtpërdrejt dhe në mënyrë personale n
Vajza humb jetën gjatë marrëdhënies sek*uale, 27-vjeçari përballet me akuza të rënda (FOTO LAJM) Një 27-vjeçar, i cili akuzohet për vrasjen e një studenteje britanike, është vënë përballë një dëshmie të fortë nga një
Zbardhet dosja e Prokurorisë: Pse u pushua akuza për Lulzim Bashën Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretari i përgjithshëm Arben Ristani dhe Ilir Dervishaj janë marrë si të
Rrezikon 7 vite burg për lobimin rus, reagon për herë të parë Basha Ditën e sotme Basha është shpallur i panderuar nga Prokuroria për dosjen e lobimit rus. Kreu i Partisë Demokratike,
Përçahet Prokuroria prej Bashës, Elisabeta Imeraj akuza vartësve të saj Dosja e shumëpërfolur e hetimit të kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së gjendet aktuali
Balla irritohet për akuzat ndaj Lulzim Bashës Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taualant Balla ka reaguar pas lajmit se Luzlim Basha është marrë i pand
Nuk kanë fund polemikat, këngëtari shqiptar akuza ndaj Festivalit të RTSH-së Duket se polemikat për festivalin e këtij viti të RTSH-së nuk kanë fund. Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë
Një tjetër këngëtar hedh akuza ndaj Festivalit: Korrupsion dhe pazare! Elvana Gjata është emri i lakuar më së shumti këto ditë në media si fitimtare e festivalit të RTSH-së. Pas kompozitor
"VAR një copë m***", trajneri i Dinamos shpërthen në akuza Nenad Bjelica u pa i tërbuar pas ndeshjes që Dinamo Zabreg barazoi me Shakhtar Donetsk mbrëmë. Kroatët e kishin mundësin
Rraja mohon akuzat: Nuk kam lidhje, atentantin ndaj Ndojit e mësova nga mediat Dalin detaje nga dëshmia në gjykatë e Redjan Rrajës, i akuzuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji në Shkozet.
Kompozitorja ngre akuza kundrejt “Festivalit të RTSH, sulmon Vera Grabockën "Elvana Gjata do të marrë këtë vit çmimin e parë, për të përfaqësuar më tej Shqipërinë në Eurovision" Pavarësisht se
Veleshnja akuza policit: Urdhëroi kallëzimin tim, bën kërdinë me 30 mln lekë në muaj Aktori i “Portokallisë”, ka publikuar disa video në Instastory dhe një status në Instagram ku deononcon shefin e policis
Haradinaj hedh sërish akuza: Rama e Thaçi kanë punuar për ndarje të Kosovës Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe sot para shtatores së heroit Zahir Pajaziti në ditëlindjen e ti
"Nuk e kam vrarë unë", shqiptari mohon akuzat për të moshuarën në Itali Një shqiptar është arrestuar në Itali pasi akuzohet se i ka marrë jetën një gruaje 91 vjecare në tentativë për ta grabit