999 rezultate për

akuza

Gjykata Speciale çoi vendin në zgjedhje, në 2020 aktakuzat e para Mbi 250 persona janë ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale gjatë vitit 2019. Organizata e Veteranëve të luftës nuk
Me profesion avokate, "gruaja që kafshon" rrezikon burgun Kjo që po shihni në foto është Ardiana Kalaja, ose e pagëzuar me nofkën "gruaja që kafshon". Adriana rrezikon të arre
Akuzat për kreun e SPAK, reagon KLP Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka reaguar pas akuzave të opozitës dhe disa individëve për të shkuarën e kreut të SPAK-ut
Akuza e fortë e Metës: Tensioni me Kosovën, i qëllimshëm! I ftuar këtë mbrëmje në emisionin “360 Gradë”, kreu i shtetit Ilir Meta akuzoi kryeministrin Edi Rama se po shkatërron g
Akuza dhe fyerje Prishtinë-Tiranë, ambasadoret nga SHBA sjellin mesazhin e fortë me një fotografi Kryeministri Edi Rama ka krijuar për herë të parë një situatë shumë të shëmtuar mes krerëve të shteti në Shqipëri dhe Ko
Salianji akuza për gjyqtarin Gjermeni: Nuk do futet në Vetting, ka marrë goditje të rëndë Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji është dënuar nga gjykata me 1 vit burg si pjesë e dosjes “Babale”. Por këtë vendi
Miratohen akuzat për shkarkimin e presidentit Trump Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan miratoi të mërkurën në mbrëmje dy akuza për shkarkimin e presidentit Trump. K
Salianji akuza të forta ndaj gjyqtarit: U kap me 30 mijë euro, pas një historie rozë Gjykata e Tiranës shpalli sot fajtor dhe dënoi me 1 vit burg ish-deputetin demokrat Ervin Salianji. Ai akuzohet për “
"100 viktima në morg", Rama akuza të forta ndaj gazetarëve Kryeministri Edi Rama ka shpërthyer ndaj gazetarëve, të cilët po protestojnë për paketën anti-shpifje. Rama ka folur
Eto’o bën akuza të rënda për "Topin e Artë" Lionel Messi javë më parë fitoi të gjashtin "Top të Artë" në karrierë, një rekord unik dhe historik. Një sukses i jas
Hetimi ndaj Trump, Komisioni i Ligjeve miraton ngritjen e akuzave Komisioni i Ligjeve në Dhomën e Përfaqësuesve rekomandoi ngritjen e akuzave ndaj Presidentit Donald Trump. Javën e ardhs
Akuzat për shpërdorim detyre, Gjykata jep vendimin për Edlira Shehun Ish-sekretarja gjyqësore pranë Gjykatës Administrative Vlorë, Edlira Shehu doli sot para togave të zeza në Gjykatën e Sh
"I urove mamin që të kthehesh me Stresin?", Keisi i përgjigjet akuzave (FOTO LAJM) Megjithëse prej disa muajsh reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndarë, duket se kjo e fundit ruan relata të mir
I përfshirë në kultivimin e narkotikëve, akuza të rënda ndaj presidentit Vuçiç Një serrë me marijuanë, është zbuluar në Serbi para një viti pas vizitës nga disa përfaqësues të qeverisë. Sipas opoz
Greqia akuza autoriteteve shqiptare se po pengojnë hetimet për Katsifas Vrasja e Konstandinos Katsifas në fshatin Bularat të Gjirokastrës gjatë vitit të shkuar duket se ka tensionuar marrëdhën
Akuzat e korrupsionit, FIFA përjashton përjetësisht brazilianin FIFA përjashtoi këtë të premte përjetësisht zyrtarin e lartë brazilian, Ricardo Teixeira, me akuzën e përfitimit të mili
Socialistët nuk i ndahen Metës, i shtojnë një tjetër akuzë për shkarkimin (FOTO LAJM) Socialistët nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga kërkesa e tyre për të shkarkuar nga detyra presidentin Ilir Meta.
48-vjeçari përfundon në pranga pas akuzave për përdh*nim Një 48-vjeçar është vënë në pranga pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie me dhunë me një femër në Berat, identiteti i së
U gjet në hotel me 47 vjeçarin, Zogu i Tiranës mohon akuzat Lajmi i ditës së djeshme ishte ai i Zogut të Tiranës, Hermes Nikajt. Ky i fundit i cili është bërë pjesë e ekranit me di
Akuzat e rënda për korrupsion, kush është gjyqtari që i dogjën makinën në Shkodër? Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Por k