999 rezultate për

ajeti

Dëmtohet Arlind Ajeti Ndeshja e Arlind Ajetit me Bolonjan zgjati vetëm 11 minuta. Mbrojtësi shqiptar u shtrëngua të linte fushën për shkak të
Mediat italiane, Manaj bashkohet me Ajetin Talenti kuqezi i Interit, Rei Manaj do të luajë gjysmën e mbetur të sezonit te Frosinone, aty ku aktivizohet dhe mbrojtë
Ja çfarë shkruan "Sky Sport" për Ajetin dhe Gjimshitin (FOTO) Dy shqiptarë të tjerë të transferuar në Serinë A, Ajeti dhe Gjimshiti që kanë shtuar edhe listën e futbollistëve të komb
Albian Ajeti: Mund të isha pjesë e Barçës, FSHF-ja më ka vënë ultimatum Sulmuesi shqiptar që u transferua pak ditë më parë tek Augsburg ka kushtuar 1 milion euro dhe është një idhull i Luis Su
Ajeti nis stërvitjen me Augsburgun Albian Ajeti i është bashkuar ekipit të tij të ri, Augsburg, ekip i Bundesligës gjermane duke lënë tifozët anglezë të Ne
Intervista "funny" e Ajetit: Nuk e di tabelën e shumëzimit (VIDEO) Në një intervistë ndryshe në “Fun Zone” në Digitalb, mbrojtësi kuqezi Arlind Ajeti deklaron se gjuha më e vështirë për t
Zyrtare/ Albian Ajeti firmos në Bundesligë Pasi refuzoi rinovimin e kontratës me ekipin e tij aktual Basel, Albian Ajeti, ka vendosur që të transferohet tek Augsbu
"La Gazzetta"/ Ajeti: Shpëtoj Frosinonen dhe shkoj në Europian Gazeta më e madhe në Itali,"La Gazzetta Dello Sport" i ka dedikuar një hapësirë të veçantë mbrojtësit të Kombëtares sonë
Ajeti debuton me gol me Frozinonen (VIDEO) Arlind Ajeti ka debutuar në mënyrën më fantastike të mundshme në Serinë A, sepse në ndeshjen e parë me klubin e tij të r
Arlind Ajeti gati të debutojë në Serinë A Lajmin e bën të ditur gazeta “Il Tempo”. Mbrojtësi shqiptar i Frozinones është në balotazh Mateo Çiofanin për një vend n
Baseli i shqiptarëve kualifikohet si lider Basel ka mposhtur si mysafire ekipin e Lech Poznan me rezultatin minimal 0-1. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Taulant
Nazmi Ajeti përcillet me nderime ushtarake (FOTO LAJM) Nazmi Ajeti, që u vra të dielën, është përcjell për tek varrezat e fshatit të lindjes në fshatin Miroc. Ai është përc
Vritet ish-ushtari i UÇK-së, Nazmi Ajeti Ish-ushtari i UÇK-së në Zonën e Llapit, Nazmi Ajeti është vrarë me armë zjarri mesnatën e kaluar në fshatin Milloshevë t
Ajeti është gati të debutojë me Frosinonen Futbollisti i kombëtares Shqiptare, Arlind Ajeti, është në fakt një lojtar i Frosinones edhe zyrtarisht. Vetëm ditën e
Prezantohet Ajeti: Nuk më ka sjellë De Biasi në Serinë A Më në fund erdhi edhe dita e Arlind Ajeti. Mbrojtësi i kombëtares sonë është prezantuar gjatë konferencës për shtyp të m
Frosinone zyrtarizon Arlind Ajetin Ekipi i ngjitur këtë sezon në Serinë A, Frosinone ka zyrtarizuar bashkëpunimin me lojtarin e kombëtares së Shqipërisë, A
Arlind Ajeti te Frosinone “Tuttomercatoweb” ka njoftuar se futbollisti i Kombëtares shqiptare Arlind Ajetika firmosur me Frosinonen një kontratë 7
Dështon transferimi i Ajetit te St.Gallen (FOTO) Lajme aspak të mira nga Zvicra. Edhe pse u cilësua si një marrëveshje e kryer, transferimi i Arlind Ajetit te ST.Gallen
Ajeti fut në "sherr" Zvicrën me Shqipërinë Albian Ajeti do luajë sot me Zvicrën në ndeshjen eliminatore kundër Anglisë U21. Por flirtet që ka bërë trajneri shqipta
Luzerna kërkon Albian Ajetin Albian Ajeti pritet të transferohet te Luzerna gjatë merkatos së janarit. Sulmuesi i ri i Baselit, i cili në të ardhmen