999 rezultate për

agron

PS zbardh arsyen e shkarkimit: Zguri shpëtoi “kokën” e kryebashkiakut demokrat Deputetja e PS, Klotilda Ferhati në një deklaratë për mediat ka deklaruare se kreu i KQZ Klement Zguri ka shkelur ligjin
Sherr me deputetët, Erion Braçe tregon sa i kushton kostumi Deputetët u përfshinë dje në një sherr kostumesh teksa diskutonin projektbuxhetin e vitit të ardhshëm. Mazhoranca dh
Lufta për audiencë! Agron Llakaj thotë fjalën e fundit E shtuna është një natë “e zjarrtë” për shkak se në televizonet kryesore në vend është hapur qartë “lufta” për audiencë.
“Forca” PD-LSI në KQZ, shpërthen ashpër Taulant Balla Sekretari i Përgjithshem, Taulant Balla i është përgjigjur PD-LSI në lidhje me mosshkarkimin e kryebashkiakut të PD-së n
Opozita i kthen reston Ramës: Bashkojnë votat dhe shpëtojnë demokratin Ditën e sotme PD-LSI kanë treguar se janë gati për të berë një opozitë të fortë kundër kryeministrit Edi Rama. Mësoh
"Luftë" në KQZ për t'i hequr mandatin kryebashkiakut demokrat Dy anëtarët e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Denar Biba dhe Bledar Skënderi, kanë depozituar dje në KQZ kërkesën për
AAK është e para te kjo komunë (SHIFRAT) Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Junikut. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se de
73-vjeçari nga Malisheva gris fletën e votimin Incidenti ku është kërkuar ndërhyrja e prokurorisë është shënuar në fshatin Kleqkë të Malishevës. Një person 73 vjeç
Burri sherr LIVE me gruan: “Ishe infermiere, jo agronome që bridhje nëpër misra!” Megjithëse kanë kaluar pothuajse 22 vite nga koha kur janë divorcuar, si Fiqiretja edhe Kamberi vazhdojnë të akuzojnë nj
Rama e bëri zv.ministër Bujqësie, kush është agronomi që riktheu fshatin tek mandarinat dhe portokallet Një ndër 33 zëvendës ministrat e publikuar sot gjatë Asamblesë së PS-së është edhe ish-kreu i Komunës së Xarrës, Dhimo K
Agron Llakaj rrëfen eksperiencën pas botox-it: Isha bërë si Berisha Agron Llakaj është aktori i parë në Shqipëri i cili e ka pranuar haptas se disa kohë më parë i është nënshtruar ndërhyrj
Agron Llakaj: Për fajin e Ardit Gjebreas më mbajtën dy rroga në “Portokalli” Lajmi se Agron Llakaj do të largohej nga spektakli i humorit “Portokalli” bëri bujë në vitin 2010, ku u përfol se humori
Agron Llakaj tregon për herë të parë arsyen se pse u largua nga Portokallia I ftuar sonte në “Xing me Ermalin”, humoristi Agron Llakaj ka rrëfyer për herë të parë pse u largua nga “Portokalli” dhe
Shkriu gazi deputetët, Shehaj: Qeshni, por s’do tërhiqem Fjalimi i deputetit të PD-së Agron Shehaj shkaktoi të qëshura në parlament e ndërsa videoja e tioj shumë shpejt u bë vir
Agron Mustafa do të jetë ministër Agron Mustafa pritet të lirojë postin e drejtorit të përgjithshëm të telekomit dhe të emërohet në postin e Ministrit të
Agron Llakaj uron vajzën e tij me fjalët më emocionuese Agron Llakaj është një nga aktorët e humorit më të dashur nga publiku i cili ka shumë vite në skenë. Ai nuk është vet
Eni Çobani shpërthen ndaj Agron Llakajt: Po e mbaj me bukë... Eni Çobani ishte e ftuara e Rudina Dembacajt në emisionin "Mos i fol shoferit" kësaj radhe duke lëshuar jo pak akuza nda
Agron Llakaj ka një mesazh të rëndësishëm për kryeministrin Rama Ai është një nga aktorët më të njohur të humorit dhe më të dashur për shqiptarët. Por këtë herë komediani Agron Llaka
Reagon familja e Agron Sylejmanit pas bastisjes nga EULEX-i dhe Policia Raportimet se Policia e Kosovës dhe EULEX-i ka bastisuar shtëpinë e Agron Sylejmanit, janë hedhur poshtë nga familja e k
E FUNDIT/ EULEX-i rrethon shtëpinë e Agron Sylejmanit, i dyshuar për vrasje të pasluftës Policia e EULEX-it dhe ata të njësive elite të Policisë së Kosovës, të veshur me maska kanë rrethuar shtëpinë e Agron Sy