999 rezultate për

agron

Pranoi akuzat, vëllai i Xhafajt u dërgua forcërisht në Itali Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me letrën publike të vëllait të Fat
Deklarata e fortë e Berishës: Për Agron Xhafajn erdhi urdhër ekstradimi, por u fsheh Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka ndërmend ti ndalë akuzat në lidhje me dosjen e publikuar nga PD për vëllain e mini
Berisha i prerë: Zëri në audiopërgjim i përket Agron Xhafajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për audiopërgjimin e vëllait të Fatmir Xhafajt, duke theksuar se ky i fundit e
Thaçi ia nxorri nga burgu vrasësin e babait, vajza rrëfen ngjarjen e rëndë Me një vendim të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shpallje të faljes për 12 persona që vuanin dënime me burg në
Audiopërgjimi, Agron Xhafaj padit tre deputetët e PD-së Ditën e sotme Partia Demokratike publikoi audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, A
E paditi Agron Xhafaj, reagon deputeti i PD-së Ditën e sotme Partia Demokratike publikoi audiopërgjimin që përfshinte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, A
Kush është Ermali dhe "Toto qorri" në përgjimet e Agron Xhafajt? Diskutimet për audiopërgjimin e Agron Xhafaj kanë pushtuar sot mediat dhe pse akoma nuk dihet nëse ky përgjim është bërë
PD nxjerr përgjimet për "Pashain e Vlorës", vëllain e Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka hedhur akuza të tjera ndaj Fatmir Xhafajt, në lidhje me vëllain e tij, Agron Xhafaj. Deputeti E
PD: Tre provat që "fundosin" Xhafajn, si e mbrojti vëllain e dënuar Partia Demokratike publikon sot sërish fakte të reja lidhur me çështjen e Agron Xhafajt, vëllain e ministrit të Brendshë
Shifrat: Sa policë, gjyqtarë e prokurorë kanë deklaruar lidhjet me Agron Xhafën Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e nje qytetari dixhital. Sipas tij thotë "në formularet e tyre
Rrezikohet ministri? Nisin verifikimet për vëllain e Fatmir Xhafajt Prokuroria nis verifikimet për vëllain e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, Agron Xhafajn. Agron Xhafaj është dën
Deklarata e fortë e gazetarit: Agron Xhafaj ka ndërruar emrin Dosja e vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka qenë kryetema në media dhe politikë. Gazetari investigat
I shiti heroinë agjentit, si ra në kurth vëllai i Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë publike dokumenta të cilat vërtetojnë se vëllai i ministrit të Brendshëm në Shq
PD nxjerr dokumentin, vëllai i Xhafajt i dënuar në Itali për trafik kokaine Partia Demokratike ka publikuar sot dokumente që vërtetojnë vendimet gjyqësore të drejtësisë italiane për vëllain e mini
Tashmë është humoristi më i mirë, por e mbani mend Agron Llakaj në hapat e para të karrierës? (VIDEO) Agron Llakaj është një nga humoristët dhe moderatorët më të dashur për publikun shqiptar. E kemi parë në televizion
Agroni flet për martesën e gjatë: Zihemi e bërtasim I ftuar mbrëmjen e djeshme "Në kurthin e Piter Pan" ka qenë Agron Llakaj, një nga aktorët më të preferuar të shqiptarëve
U ndanë me sherre, Agron Llakaj dhe Rudina Dembecaj vihen përballë pas kaq kohësh Rudina Dembecaj iku nga al Pazar dhe deklaroi se në fakt ishte shumë e zhgënjyer nga marrëdhënia me Agron Llakajn. Ru
Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj bashkohen sërisht? Janë dy nga personazhet që kanë bërë të flitet për ta për shkak të bashkëpunimit që kanë patur në skenë dhe më pas për z
Prokuroria flet për hetimet e zhvilluara në rrahjen e Mustafës Ish- drejtori i Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa, i pandehuri Avni Berisha i njohur me nofkën ‘Tarkani’ dhe dëshmitar
Agron Tufa nxjerr dokumentin e CIA-s: Komandanti i kampit të Tepelenës përdhunonte gratë e pashme Historiani i mesjetës, z. Pëllumb Xhufi, fyen dhe denigron ish-të përndjekurit politikë në veçanti, duke mohuar të vërte