999 rezultate për

afruar

Shira dhe reshje dëbore, si do të jetë sot moti ipas MeteoAlb: Orët e para të ditës nisin me vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta në Shqipëri. Por duke ju afru
Tea nxjerr zbuluar Shqipen: Rrije ulur në prehrin e tij (FOTO LAJM) Tea tregoi në studio se Andi është ftohur në raportin me të, por është afruar më shumë me Shqipen pas takimit që kanë ka
Në Itali janë të sigurt, Pepe Reina i rrezikon postin Strakoshës Thomas Strakosha do të kalojë ndoshta sezonin më të vështirë të karrierës së tij. Portieri i përfaqësueses shqiptare
Ka afruar yje ndër vite, Marotta tregon blerjen më të mirë në karrierë Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka treguar se “marrëveshja më e mirë” e tij në karrierë është transferimi pa para i Pa
Formacionet zyrtare: Everton-Liverpool, "The Reds" duan fitoren për t'u afruar me titullin Në Goodison Park zhvillohet derbi i qytetit ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit. Redsat do ta kërkojnë fitoren, në mën
Van Dijk po i ndal kundërshtarët pa iu afruar Mbrëmë Liverpooli mposhti Evertonin me rezultat 5-2 në ndeshjen e xhiros së 15-të të Premierligës. Kampionët e Evropë
Shënoi në Champions, Higuain mohon "ringjalljen" falë Sarrit Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain ka rigjetur golin në Champions League pas 18 muajsh, pasi shënoi golin e parë për
Juventusi ka një plan konkret për të afruar Eriksen Christian Eriksen kërkon të largohet nga Tottenhami. "Corriere Dello Sport" bën të ditur se danezi ka refuzuar rinovi
E dashura e Dele Alli fotografohet me shokun e skuadrës (FOTO LAJM) Lojtarët e Tottenham i janë drejtuar Mykonosit për pushimet e verës, ndërsa ka spikatur Dele Alli me të dashurën e tij R
Barcelona dorëzohet për De Ligt, nis sulmin për Lindelof Barcelona është dorëzuar për Matthijs De Ligt teksa mediat spanjolle e bejnë 95% të mundur kalimin e holandezit në Juven
Deputeti kosovar i vërsulet Edi Ramës: Ke afruar Shqipërinë me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka folur rreth përplasjeve mes
Tjetër police? Kjo është gruaja që u dhunua nga protestuesit në shesh (FOTO LAJM) Pas një burri, i cili u rrah dhe u nxorr me forcë nga protesta e opozitës, një tjetër i pranishëm është goditur nga turm
Juventusi mer 3 pikë të vuajtura ndaj Napolit duke i’u afruar titullit (VIDEO) Super ndeshja Napoli – Juventus dhuroi, gola, kartona, penallti dhe për më tepër spektakël, shkruan Albeu.com Juvent
Surprizon Milani, hidhet në sulm për të afruar bomberin e Serisë A Milani po mendon për të ardhmen teksa së fundmi në sy të drejtuesve ka rënë sulmuesi i Genoas Krzysztof Piątek i c
Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
Joao Miranda në radarin e PSG-së Joao Miranda nuk po gjen shumë hapsira tek Interi teksa së fundmi ai po mendon largimin nga zikaltrit. Së fundmi në gar
14 avionë turq dhe grekë rrethojnë helikopterin e Kamenosit, gjendje alarmi në ishujt e Greqisë (VIDEO) Dy avionë F-16 të Turqisë kanë hyrë në territorin grek duke iu afruar helikopterit të ministrit të Mbrojtjes së Greqisë,
Marotta njeriu i cili afroi lojtarë yje me parametra zero, pritet ta bëjë dhe te Interi Beppe Marotta ka nisur punën zyrtarisht te Interim teksa do të ketë për detyrë kryesore të afrojë lojtarë cilësorë tek z
Plas te Bashkia e Tiranës, banorët hedhin shashka e vezë (VIDEO) Protesta e banorëve të Unazës së Re ka hyrë sot në ditën e 12. Sot ata janë zhvendosur përpara godinës së Bashkisë s
Jepet ndëshkimi i rëndë për Higuain Gonzalo Higuain la fushën e lojës në ndeshjen ndaj Juventusit pasi u ndëshkua me karton të kuq pas protestave ndaj arbit