999 rezultate për

adnan

"Thuaj Po Shqipërisë", thirrje me këngë për Januzaj (VIDEO) Thirrja e shqiptarëve ndaj Adnan Januzaj për tju bashkuar skuadrës tonë kombëtare këtë herë është bërë me këngë. Është J
A është kjo e dashura e Adnan Januzaj? Një fotografi, e cila po qarkullon në internet dhe ku shihet ylli kosovar i Manchester United, Adnan Januzaj me një buku
Tifozët e United këngë për Adnan Januzaj (VIDEO) Adnan Januzaj i ka fituar tashmë zemrat e tifozëve të Manhester United. Këta të fundit i kanë kushtuar një këngë futboll
Ja çfarë tha Guardiola për Januzaj-n Trajneri i Bayern Munchen, Pep Guardiola, ka deklaruar se ylli shqiptar i Manchester United Adnan Januzaj është talent i
Adnan Januzaj debuton në Ligën e Kampionëve Adnan Januzaj debuton sonte në Ligën e Kampionëve ku skuadra e tij Manchester United do të kërkojë të marrë re pikë në p
Belgët i këndojnë Januzajt (VIDEO) Fansat belg të Manchester United i kanë kushtuar një këngë, Adnan Januzajt të cilën ia kanë kënduar në ndeshjen kundër F
De Biasi mbështet Pacollin, për Januzajn Iniciativa e Zv/kryeministrit të Kosovës, Bexhet Pacolli për afrimin e Adnan Januzajt në Kombëtaren shqiptare e ka gëzua
United zgjedh "Lojtarin e Muajit", Januzaj mes 3 kandidatëve (FOTO LAJM) Talenti shqiptar shqiptar i Manchester United, Adnan Januzaj, është përfshirë në listën e kandidatëve për "Lojtarin më t
Van Persie: Adnani më kujton veten para 10 vjetësh Sulmuesi i Manchester United, Robin Van Persie beson se Adnan Januzaj i ka të gjitha mundësitë për t’u bërë një nga lojt
Moyes: Adnani do të bëhet një lojtar i klasit botëror Adnan Januzaj mbetet kryefjala e Manchester United edhe pas suksesit të vuajtur 3-2 ndaj Stoke City. Trajneri David Moye
Moyes: Adnani talent i veçantë, qëndron gjatë te United Manchester United përgatit sfidën e tretë të Champions League kundërr Real Sociedad ku një hap fals mund ta vështirësojë
Januzaj, 18-vjeçari më i paguar në botë? (FOTO-LAJM) Mesfushori Adnan Januzaj është futbollisti i ri që ka kontratën më të shtrenjtë në historinë e United. Edhe pse zyrtari
"Ja pse Adnan Januzaj nuk duhet të luajë për Anglinë" Është vetëm 18 vjeç dhe gjithë Anglia e futbollit ka përqëndruar vëmendjen te ai. Vendi ku lindi futbolli po zien këto d
Flet shoku: Heroi i Adnanit është Lorik Cana Talenti shqiptar Adnan Januzaj, njeriu që i dha tre pikët Manchester United në transfertën e Sunderland falë gy golave t
FSHF: Pranojmë gjithçka, vetëm Januzaj të vishet kuqezi Pas intervistës së dhënë mbrëmë në "Koha TV" të Kosovës, ku babai i talentit 18-vjeçar të Manchester United Adnan Januza
Januzaj: Shkoj te Kombëtarja që vendos babai Talenti më i kërkuar në Europë, Adnan Januzaj, thotë se të ardhmen e tij do e vendosë babai. "Do të luaj për atë kombëta
Babai i Januzaj: Duka gënjeu, Shqipëria i mbylli derën vetes (VIDEO) Babai i Adnan Januzajt, Abedin, ka lëshuar akuza të rënda në drejtim të Federatës Shqiptare të Futbollit, veçanërisht pr
Adoleshenti më i kërkuar, foto-reportazh për Adnan Januzaj (FOTO LAJM) Update - Gazeta prestigjoze britanike "Daily Mail" i ka kushtuar një reportazh talentit 18-vjeçar nga Kosova, Adnan Janu
"Daily Mail": Adnan Januzaj zgjedh Anglinë Adnan Januzaj ka zgjedhur Anglinë. Tabloidi britanik "Daily Mail" raporton lajmin sipas të cilit i riu me origjinë shqip
Edhe Milani kërkon Adnanin Manchester United është vënë para presionit të madh pas intersimit të klubeve më të mëdha angleze, spanjolle por edhe it