Lajmet e fundit në Albeu.com:
Winnie Pooh ishte njė vajzė dhe fakte tė tjera tė ēuditshme qė s'do t'ju besohen (FOTO LAJM)
Ju kishtw shkuar ndonjwherw nwpwr mend se Winnie Pooh mund tw ishte njw vajzw? Epo ja qw wshtw e vwrtetw. Nw fotogalerinw e mwsipwrme do tw njiheni ... lexoni lajmin!
E FUNDIT/ Foshnja dy muajshe dėrgohet pa shenja jete nė spitalin e Kavajės
Njė foshnjė 2 muajshe ėhstė dėrguar pa shenje jete nė spital mėngjesin e sotėm. Foshnja ėshtė dėrguar me urgjencė nė spitalin e |Kavajės ndėrkohė q ... lexoni lajmin!
Koronavirusi, konfirmohen 3 rastet e para tė tė infektuarve nė Evropė
Tre raste tė koronavirusit qė erdhi nga Kina janė konfirmuar nė Francė. Ministria Franceze e Shėndetėsisė bėn me dije se tre rastet e shėnuara nė F ... lexoni lajmin!
Gol "alla Quarezma", mbrojtėsi i Kosovės i mahnit tė gjithė (VIDEO)
Tė gjithė besoj e keni parė “trivelėn” e famshme tė Quarezmas. Kėtė herė ai gol qė shėnon portugez, vjen nga njė lojtar shqiptar. Bėhet fjalė pėr mbro ... lexoni lajmin!
Dita zbulon tmerrin e tėrmetit nė Turqi: Dhjetra viktima dhe godina tė rrafshuara
Tėrmeti me magnitudė 6.8 tė shkallės Richter nė Turqinė jug-lindore ka shkaktuar njė bilanc tragjik me 22 viktima tė konfirmuara, dhjetra nėn rrėnoja ... lexoni lajmin!
Kėtė herė nga shtrati, Keisi ka njė mesazh pėr Stresin (VIDEO)
Keisi dhe Stresi i dhanė fund lidhjes sė tyre pak muaj pasi reperi doli nga burgu. Por ēifti ka ngritur gjithmonė dyshime pėr ndarjen e tyre pasi g ... lexoni lajmin!
Kujtim Shala: Nėse jo nga VV, qeveria mund tė krijohet edhe nga partitė tjera
Anėtari i kryesisė sė LDK-sė Kujtim Shala, ka thėnė se zgjedhjet e reja nuk janė njė mundėsi reale. Sipas tij, ende ekziston mundėsia qė tė krijohe ... lexoni lajmin!
Nuk ka qetėsi pėr Meghan dhe Harryn, tėrmeti godet ishullin ku po qėndronin
Meghan dhe Harry janė kthyer sėrish nė qendėr tė vėmendjes qė nga momenti qė braktisėn Mbretėrinė pėr tė qenė njė ēift i pavarur. Por duket se ata ... lexoni lajmin!
Fero lė pas krahėve fjalėt, shpreh publikisht dashurinė e madhe pėr Arbenitėn (FOTO LAJM)
Dashuria e Feros dhe Arbenitės ėshtė kthyer prej kohėsh nė lajm pas ēdo vendimi tė tyre, mirėpo duket se dyshehn nuk po e lėnė rehat. Nė fillim u p ... lexoni lajmin!
Me 171 km/h, shoferėt nė Tiranė ngatėrrojnė makinėn me avionin (VIDEO)
Policia Rrugore ka kryer mbrėmjen e kaluar kontrolle nė rrugėn interurbane kryesore Tiranė -Elbasan, nė unazėn e madhe ku mes tė tjerash ka gjobitur d ... lexoni lajmin!

Lajmet tjera...