Video e Kejvinës “tërboi” rrjetin, modelja arrin rekord klikimesh në Instagram (FOTO&VIDEO)

Vetëm pak më parë modelja shumë e bujshme shqiptare, Kejvina Kthella publikoi në Instagramin e saj një video tepër tunduese.

Modelja mbante veshur vetëm një pal tanga dhe nje gjysmë bluzë të cilat nuk i linin vend imagjinatës, shkruan Albeu.com.

Sic shihet edhe në InstaStoryn e Kejvinës video është shpërndar nga shumë persona dhe ka arritur 100 mijë shikimi në një orë.

Shifër kjo që vështirë të arrihet me një vido ne Instagramin e këtyre përmasave, por duket se ndjekësit nuk i kanë rezistuar./albeu.com

View this post on Instagram

Speci i kuq edhe icik i mbushur 🤪🌶 @travelavi Thank you for making this dope video ☺️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on


Shtuar 26.02.2020 13:41