Vidal zbarkon në Itali, ja kur i kryen testet mjekësore te Interi (VIDEO)

Arturo Vidal pritet të jetë futbollist i ri i Interit.

Kiliani tashmë ka arritur në qytetin e Milanos, bën të ditur gazetari Fabrizio Romano.

Ai pritet t’i kryej testet mjekësore gjatë ditës së nesërme, ku me pas do të firmosë.

Ai më parë ka mbajtur fanellën e skuadrave si: Byern Leverkusen, Colo-Colo, Bayern Munich dhe Juventus. /albeu.com/


Shtuar 20.09.2020 20:25