U përfolën për ndarje, Fero publikon videon intime nga dushi me Arbenitën (VIDEO)

Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet të cilët përfliten më shpesh për krizat në lidhjen e tyre, kjo pasi ata “provokojnë” vetë duke hequr njëri-tjetrin nga Instagrami.

Kështu bënë edhe së fundmi, por e rregulluan shpejt “gabimin”.

Sapo u përfol se çifti janë në krize, Fero publikoi menjëherë video nga dushi me Arbenitën.

“A ki me e kqyr Champions league-n sivjet?”- pyeti Fero modelen, ndërsa ajo nisi të qeshë, pa e nxjerrë fytyrën në kamer./albeu.com/


Shtuar 23.07.2020 16:00