U filmua muaj më parë, del video ku sulmohet Trejsi Sejdini? (VIDEO)

Ditën e djeshme në rrjet ka qarkulluar një video ku disa të rinj dhunojnë dikë brenda një makine luksoze.

Sipas personit që ka publikuar videon, personi brenda në makinë është Trejsi Sejdini.

Ajo çfarë i shton dyshimet është se Trejsi ka foto në rrjetet sociale ku shfaqet duke pozuar pikërisht para kësaj makine.

Por nuk dihet nëse ka qenë, ajo në makinë teksa të rinjtë qëllojnë. Gjithashtu personi që ka nisur videon ka bërë me dije se videoja është filmuar në Tiranë.

Dikush shkruan për se video është bërë në maj në qytetin e Tiranës, shkruan JOQ.

Kujtojmë këtu se Trejsi Sejdi është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Shpesh herë ajo është kryefjala e mediave për shkak të sherreve dhe jetës lukzoze që reklamon në rrjetet sociale.


Shtuar 14.01.2020 08:52