TIRANË/ Gruaja kërcënon me hedhje nga ballkoni, kërkon takim me ambasadoren amerikane (VIDEO)

Një grua ka dalë në ballkonin e banesës së saj në rrugën Xhanfize Keko dhe kërcënon se do të hidhet.

Ajo dyshohet se ka probleme mendore. Një nga kërkesat e saj është takimi me ambasadoren amerikane.

Forcat e policisë, ambulanca dhe zjarrëfikësja ndodhen në vendngjarje për ta ndihmuar.


Shtuar 23.02.2020 22:52