Tifozët i zgjasin dorën, tërbohet Klopp (VIDEO)

Disa tifozë të Liverpoolit kanë kërkuar t’i shtrëngojnë duart me Jurgen Kloppin dhe lojtarët por kjo ishte e pamundur.

Jurgen Klopp i këshilloi tifozët që të mos ia zgjasin dorën atij dhe lojtarëve të tij për shkak të koronavirusit.

Virusi vdekjeprurës është shpërndarë edhe në Angli dhe frika po mbizotëron edhe në kampin e “Reds”.


Shtuar 11.03.2020 20:21