“Të qeshim sëbashku”, Liberta Spahiu publikon videot e “fshehta” (VIDEO)

Moderatorja e njohur kosovare, Liberta Spahiu ka ndarë së fundmi në ‘Instagram-in’ e saj një video ku shfaqet gjatë xhirimeve të emisionit që ajo drejton ‘Prive’.

Spahiu shfaqet mjaft në formë, e kuruar deri në detaje dhe duke kënduar e kërcyer teksa bëhet gati të xhirojë puntatat e radhës.

Liberta ka dashur që të gjithë të qeshin me të, duke treguar se këto pamje janë xhiruar disa kohë më parë sepse tashmë i gjithë vendi është vetizoluar.

Ndjekësit kanë lënë një sërë komentesh, duke i pohuar Libertës se i mungon tashmë prezenca e saj në ekran dhe programi “Prive”.


Shtuar 24.03.2020 13:12