Sulmuesi shqiptar i Chelsea shënon një gol magjik (VIDEO)

Armando Broja është padyshim një nga talentet e kombëtares shqiptare.

19-vjeçari aktivizohet me skuadrën e të rinjëve të Chelsea. Broja ka shënuar një gol fantastik kundër Tottenhamit sa i takon kategorisë së 23-vjeçarëve.

Shqiptari merr një top vërshon në zonë dhe me saktësi e dërgon topin në rrjetë.

Broja është kthyer në lider tek ekipi i Chelsea duke shënuar 9 gola në 9 takime.


Shtuar 7.01.2020 19:09