Spektakolare Tirana, triumfon ndaj Vllaznisë dhe merr kreun (VIDEO)

Tirana nuk di të ndalet. Bardheblutë ja kanë dalë më sukses dhe ndaj Vllazisë duke fituar 0-1 në Shkodër, shkruan Albeu.com

Megjithatë për të arritur te 3 pikët skuadra e Egbo vuajti jo pak teksa ishte goli i Kobinah në minutën e 86 që i siguroi fitoren e 7 radhazi.

Ndërkohë, me këtë sukses Tirana ngjitet në vendin e parë me 40 pikë dy pikë më shumë se Kukësi i vendit të dytë që luan nesër ndaj Laçit. /albeu.com/


Shtuar 7.02.2020 18:53