“S’ka bërë ndonjë punë të madhe”, Megi Pojani “ironizon” live këngëtarin që do bëhet baba (VIDEO)

Pak ditë më parë çifti më i fundit i zbuluar në shoëbizin shqiptar, Kledi Bahiti dhe Pejana Elezi konfirmuan zërat se do të bëhen prindër për herë të parë.

Kledi së fundmi është io angazhuar në programin e të dielës “Jeho” ku sot moderatorja Fjoralba Ponari ka gjetur edhe mundësin për ta uruar për fëmijën që do të vij së shpejti.

“Bravo”, dëgjohet të thotë Elgit Doda i cili është gjithashtu pjesë e programit.

Siç pritej nuk ka munguar as reagimi si gjithmonë ndryshe i Megi Pojanit e cila shton: “Është për të thënë bravo kjo? Kur bëhet baba thuhet bravo? Se s’ka bërë ndonje punë të madhe.”

Sigurisht që fjalët e Megit janë pritur me shumë humor nga Kledi./albeu.com/


Shtuar 12.04.2020 16:11