S’ju a merr mendja, Ingrt Gjoni zbulon e kë po e sjell klipin e ri (VIDEO)

Ingrit Gjoni ka zbuluar prej ditësh se po punon për të sjellë këngën e saj më të re.

Edhe pse i është përkushtuar profesionit të saj si “Interior Design”, Ingriti nuk ka lënë pas dore edhe muzikën.

Ajo ka publikuar disa pamje nga xhirimet dhe ka zbuluar se do të vijë në bashkëpunim me Sabianin.

Me siguri kënga do të jetë ritmike dhe do të pēlqehet shumë. Kujtojmë se projekti i fundit i këngëtares është “Lumja unë”, e publikuar pothuajse një vit më parë.


Shtuar 31.08.2020 13:26