Sirianët vjedhin në mes të ditës dyqanin e parfumeve në Tiranë (VIDEO)

Prej ditësh bizneset e Tiranës kanë ngritur shqetësimin për vjedhjet dhe kërcënimet që shtetasit sirianë të ardhur ilegalisht në vendin tonë ju bëjnë.

Një rast vjedhje është denoncuar mbrëmjen e sotme nga një biznes në emisionin Fiks Fare.

Siç shihet dhe nga pamjet video brenda parfumerisë, dy sirianët futën në dyqan dhe në kohën kur një prej tyre bisedon me shitësen, tjetri mbush xhepat me parfume.

Në fund, të dy largohen nga dyqani ndërsa nuk mund as të identifikohen sepse mbajnë kapela e syze.


Shtuar 9.06.2020 21:44