Shtatëzënë sërish? Çfarë fshihet poshtë barkut të rrumbullakosur të Elita Rudit (VIDEO)

Reperi i njohur Gjiko është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai publikon vazhdimisht foto të ndryshme, mes të cilave dhe shumë momente familjare krah njerëzve të zemrës, Elitës dhe Zërit.

Së fundmi ai ka publikuar në Instagram një video krah tyre. Në pamje të parë duket se Elita është shtatzënë, pasi shihet me barkun e rrumbullakosur. Mirëpo “barku” është Gjiko, i cili ka vendosur kokën në barkun e të shoqes.

Kjo video është pritur me shumë të qeshura nga ndjekësit e reperit.


Shtuar 13.06.2020 06:57