“Shokun se lo 3”, Stresi publikon super hitin e verës (VIDEO)

Reperi Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit Stresi ka publikuar klipin më të ri të titulluar “Shokun se lo 3”.

Në klip kanë marrë pjesë edhe dy këngëtarët e tjerë One T & Anestezion të cilët janë dhe shkokë të tij prej vitesh.

Ndërkohë klipi është xhiruar në Tiranë dhe menjëherë ka marrë shumë klikime. /albeu.com/


Shtuar 19.06.2020 16:44